ZAMÓW DO 20:00 kurierem Inpost lub paczkomatami - paczkę WYŚLEMY JESZCZE DZISIAJ!

Portfele unisex z ochroną RFID oraz funkcją Tap&Go™

( ilość produktów: 9 )

Ryzyko kradzieży środków z kart płatniczych przez specjalne czytniki jest coraz większe, przez co istotne jest, by zaopatrzyć się w portfele portfele Tap&Go™, które działają jako portfel antykradzieżowy. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo różne warianty takich portfeli, które pełnią zarówno rolę ochronną, jak i są wykonane w estetyczny sposób, by pełnić tradycyjną rolę galanterii, czy być również ozdobą.

Wielofunkcyjny portfel unisex z innowacyjnym Tap&Go™

Portfele z tej kategorii wyposażone są w zabezpieczenie RFID, które jest jedynym skutecznym sposobem na zniwelowanie ryzyka kradzieży środków z karty poprzez specjalistyczny sprzęt. Ofiarą takiej kradzieży można stać się niemal wszędzie - od komunikacji miejskiej, przez sklep, aż po sytuację, gdy dana osoba minie się ze złodziejem na ulicy. Portfele z naszego sklepu skutecznie blokują fale radiowe, przez co czytnik nie połączy się z transponderem nawet, gdy zostanie do niego przyłożony.

Portfele Tap&Go™ są jednak zaprojektowane tak, by jedna kieszonka była przystosowana do realizowania szybkich płatności za pomocą karty. Pozwala to na zwiększenie funkcjonalności i używanie portfela adekwatnie do sytuacji. Portfel unisex tego typu pomimo odpowiednich zabezpieczeń nie rzuca się w oczy.

Produkty z naszego sklepu to nie tylko portfel antykradzieżowy. To również dbałość o walory estetyczne. Portfel unisex dostępny w naszym sklepie występują w różnych wariantach kolorystycznych, przez co każdy klient można wybrać wersję odpowiadającą jego gustowi. Zapraszamy do zapoznania się z pełnym asortymentem na koruma.pl!

pixel