ZAMÓW DO 20:00 kurierem Inpost lub paczkomatami - paczkę WYŚLEMY JESZCZE DZISIAJ!

Damski cienki portfel antykradzieżowy RFID SLIM

( ilość produktów: 61 )

Kobietom chętniej korzystającym z elektronicznego pieniądza niż z gotówki, polecamy damski cienki portfel antykradzieżowy RFID Slim w wersji skórzanej, ewentualnie profesjonalnie zabezpieczone, aluminiowe etui na zbliżeniowe karty płatnicze. Nasze gadżety chronią przed kradzieżami elektronicznymi, uniemożliwiając zdalną komunikację z umieszczonymi w ich wnętrzu kartami bankowymi i kredytowymi, elektronicznymi biletami komunikacji miejskiej, dokumentami biometrycznymi czy kartami dostępu.

Antykradzieżowe portfele damskie w wersji Slim

Dla pań, które na co dzień nie korzystają z gotówki i nie lubią dużych, obszernych portfeli, przygotowaliśmy ich cienkie, niezwykle zgrabne wersje wyposażone w sloty na karty i różnego rodzaju dokumenty. W sklepie koruma.pl zamówisz m.in. skórzany, damski cienki portfel antykradzieżowy RFID Slim z miejscem na karty płatnicze, banknoty, dokumenty osobiste, dowód rejestracyjny i zdjęcia bliskich. Możesz zamówić również antykradzieżowe etui na karty, dokumenty lub dowód rejestracyjny pojazdu, ewentualnie aluminiowe etui przystosowane do przechowywania kart zbliżeniowych, z poręcznym klipsem na gotówkę. Prezentowane portfele i etui zostały wyposażone w system blokujący sygnał z dokumentów elektronicznych, co minimalizuje ryzyko zdalnej kradzieży pieniędzy z bankowego konta lub poufnych informacji zapisanych w dokumentach. Damski cienki portfel antykradzieżowy RFID Slim to doskonały wybór dla każdej nowoczesnej kobiety, zwłaszcza dla pań używających małych torebek typu kopertówki oraz tych, które portfel noszą w kieszeni. 

Skorzystaj z bogatej oferty naszego sklepu i zamów elegancki, damski cienki portfel antykradzieżowy RFID Slim w wersji skórzanej, w ulubionym kolorze. Alternatywą dla cienkiego portfela może być jeszcze mniejsze etui, skórzane lub aluminiowe, z miejscem na zbliżeniowe karty płatnicze. Przyjrzyj się pełnej liście dostępnych portfeli i zamów model dopasowany do swoich potrzeb. Nasze portfele to również doskonały pomysł na oryginalny, a przy tym niezwykle praktyczny prezent.

pixel