ZAMÓW DO 20:00 kurierem Inpost lub paczkomatami - paczkę WYŚLEMY JESZCZE DZISIAJ!

Męski portfel RFID na karty i monety

( ilość produktów: 33 )

Ochrona informacji o Twojej karcie kredytowej jest najwyższym priorytetem. Nasz portfel młodzieżowy męski chroniony RFID jest wykonany z wysokiej jakości skóry i blokuje dostęp do wrażliwych danych.

Sprawiamy, że portfele są inteligentniejsze i bezpieczniejsze niż kiedykolwiek wcześniej! Nasze portfele blokujące RFID zostały zaprojektowane tak, aby chronić Twoje karty kredytowe i dokumenty przed elektroniczną kradzieżą. Noszenie portfela przy sobie może i jest wygodne, ale zdecydowanie, w obecnych czasach, nie jest bezpieczne. Technologia RFID może zostać wykorzystana do kradzieży informacji o Twojej karcie kredytowej bez Twojej wiedzy. Naszym rozwiązaniem jest portfel męski z kieszenią na monety, który jest cienki, smukły i przede wszystkim skutecznie chroni Twoje pieniądze i dane.

Wraz ze wzrostem liczby oszustw związanych z kartami kredytowymi i kradzieży tożsamości, ochrona kart jest ważniejsza niż kiedykolwiek. Nasz portfel młodzieżowy męski, blokujący sygnał RFID ochroni Twoje karty kredytowe i dane osobowe przed złodziejami. Modny portfel na monety męski jest wygodny i praktyczny. Nasz portfel na monety męski dostępny jest w różnych stylach i kolorach (brązowy, czarny, czerwony), a liczne przegródki sprawią, że szybko stanie się tym niezastąpionym dodatkiem każdego dnia!

Portfele RFID zapewniają skuteczną ochronę przed kradzieżą

Kradzież tożsamości cyfrowej to bardzo realny problem. Kradzież elektroniczna jest dziś częstym procederem, który sprawia, że posiadacze kart kredytowych i ważnych dokumentów elektronicznych poszukują niezbędnych akcesoriów. Do kradzieży informacji zapisanych na kartach kredytowych i debetowych złodzieje wykorzystują zaawansowane technologicznie skanery RFID. W tej sytuacji ​​Twój tradycyjny portfel prawdopodobnie nie wystarczy. Dobrą wiadomością jest to, że mamy dla Ciebie świetne rozwiązanie. Dostępny w naszym asortymencie portfel męski z kieszenią na monety działa jak wirtualna osłona dla twoich kart RFID.

pixel