ZAMÓW DO 20:00 kurierem Inpost lub paczkomatami - paczkę WYŚLEMY JESZCZE DZISIAJ!

Portfel męski poziomy z zabezpieczeniem RFID

( ilość produktów: 60 )

Zadbaj o wygodę przechowywania kart płatniczych, gotówki oraz podstawowych dokumentów osobistych, sięgając po skórzany portfel męski poziomy – w sklepie koruma.pl zamówisz najlepszej jakości portfele ze specjalnym zabezpieczeniem antykradzieżowym. Dzięki ochronie RFID elektroniczna kradzież środków z bankowego konta przez zdalny odczyt danych ze zbliżeniowej karty płatniczej staje się niemożliwa.

Antykradzieżowe portfele w wersji poziomej

Jeśli wciąż korzystasz z gotówki, zamów portfel męski poziomy z dużą kieszenią na banknoty i mniejszą, zamykaną kieszonką na bilon. Oczywiście w dzisiejszych czasach warto, by był to portfel z ochroną RFID i właśnie takie portfele oferujemy. Zamówisz u nas porządnie wykonany, funkcjonalny i wytrzymały portfel antykradzieżowy z pożądaną liczbą slotów na karty płatnicze lub wizytówki, kieszeniami na dokumenty i gotówkę, a nawet z okienkiem na zdjęcia najbliższych. Co warte podkreślenia, prezentowane portfele wykonane są z najlepszej jakości skór naturalnych, a tym samym charakteryzując się ponadczasową elegancją i trwałością. Jeśli interesuje Cię męski portfel z ochroną RFID poziomy, możesz wybierać spośród kilkunastu prezentowanych modeli.

Przekonaj się do bezpieczeństwa i wygody stosowania zapewnianej przez nowoczesne portfele męskie z funkcją ochrony RFID. Już dziś zamów oryginalny portfel antykradzieżowy dla siebie lub na prezent dla bliskiego Ci mężczyzny. To przydatny drobiazg, dzięki któremu można unikną wielu nieprzyjemnych sytuacji. Przyjrzy się pełnej ofercie sklepu i zamów interesujący Cię model portfela.

pixel