ZAMÓW DO 20:00 kurierem Inpost lub paczkomatami - paczkę WYŚLEMY JESZCZE DZISIAJ!

Męski portfel RFID na dowód rejestracyjny

( ilość produktów: 39 )

Z myślą o mężczyznach na co dzień korzystających z auta, sklep koruma.pl przygotował skórzane portfele RFID z wydzielonym miejscem na dowód rejestracyjny pojazdu. To perfekcyjnie wykonane, eleganckie i funkcjonalne portfele wyposażone w system zabezpieczający przed elektroniczną kradzieżą – zdalnym odczytem danych z płatniczych kart zbliżeniowych umieszczonych we wnętrzu portfela.

Portfele męskie RFID z miejscem na dowód rejestracyjny 

Jeśli zależy Ci na możliwości przechowywania wszystkich ważnych dokumentów, kart płatniczych i gotówki w jednym miejscu, zapoznaj się z naszą ofertą obejmującą różnorodne męskie portfele na dowód rejestracyjny. To eleganckie wyroby galanteryjne o konstrukcji książeczkowej, w wielu przypadkach zabezpieczone specjalnym zamknięciem magnetycznym, wyposażone w system antykradzieżowy i wiele funkcjonalnych kieszonek, slotów oraz zakładek ułatwiających organizację, a przy okazji umożliwiających przechowywanie nie tylko gotówki, ale także dokumentów w większych formatach, w tym dowodu rejestracyjnego pojazdu. Co warte podkreślenia, są to portfele z ochroną RFID, a zatem nie musisz obawiać się elektronicznej kradzieży. Przechowywane w ich wnętrzu płatnicze karty zbliżeniowe są w pełni bezpieczne.

Zainwestuj w elegancki, wykonany z dobrej jakości skóry, męski portfel na dowód rejestracyjny, a cenny dokument będziesz mieć zawsze pod ręką. W ofercie naszego sklepu znajdziesz wiele rodzajów takich portfeli, w różnych kolorach i rozmiarach, wyposażonych w mnóstwo kieszonek, slotów oraz przegródek zapewniających możliwość bezpiecznego przechowywania gotówki, kart debetowych i dokumentów. Zamów jeden z nich!

pixel