ZAMÓW DO 20:00 kurierem Inpost lub paczkomatami - paczkę WYŚLEMY JESZCZE DZISIAJ!

Etui na dokumenty z zabezpieczeniem RFID

( ilość produktów: 12 )

Osobom poszukującym wygodnej alternatywy dla portfela z miejscem na dowód osobisty, prawo jazdy czy dowód rejestracyjny pojazdu polecamy smukłe etui na dokumenty, karty płatnicze czy elektroniczne bilety komunikacyjne. Korzystając z naszej oferty, możesz wybierać pomiędzy damskimi i męskimi wersjami tego typu pokrowców. Zamów model w preferowanym rozmiarze, stylu wykonania i kolorze.

Osobom poszukującym wygodnej alternatywy dla portfela z miejscem na dowód osobisty, prawo jazdy czy dowód rejestracyjny pojazdu polecamy smukłe etui na dokumenty, karty płatnicze czy elektroniczne bilety komunikacyjne. Korzystając z naszej oferty, możesz wybierać pomiędzy damskimi i męskimi wersjami tego typu pokrowców. Zamów model w preferowanym rozmiarze, stylu wykonania i kolorze. Z łatwością znajdziesz takie etui na dokumenty biometryczne, które idealnie sprawdzi się w Twoim przypadku. Nasza oferta jest na tyle rozbudowana, że proponujemy modele odpowiednie dla osób o różnym guście.

Modne etui RFID - elegancki sposób na przechowywanie dokumentów

Oferowane przez sklep koruma.pl skórzane etui z zabezpieczeniem na dokumenty, w tym na najnowszą wersję paszportów biometrycznych to doskonały pomysł na prezent dla podróżnika i każdej innej osoby, która w najbliższym czasie planuje zagraniczne wakacje. Oczywiście prezentowane etui RFID z miejscem na dokumenty osobiste, kartę kredytową czy zbliżeniowe karty płatnicze sprawdzą się również w zastosowaniach codziennych, chroniąc przed uszkodzeniem znajdujących się w ich wnętrzu dokumentów oraz przed zdalną kradzieżą zapisanych na nich elektronicznych danych. Zabezpieczenie RFID uniemożliwia zdalny odczyt dokumentu umieszczonego we wnętrzu pokrowca. Postaw na nowoczesne rozwiązanie w niezwykle eleganckim opakowaniu - już dziś zamów profesjonalne, skórzane etui na dokumenty dla siebie i swoich bliskich. To innowacyjny produkt, który sprawdzi się świetnie nawet wtedy, kiedy Twoje wymagania są naprawdę bardzo duże.

Używając etui RFID, poczujesz się znacznie pewniej, zwłaszcza podczas zagranicznych wakacji. Odpowiednio przechowywane dokumenty osobiste, w tym paszport biometryczny będą bezpieczniejsze, dzięki czemu możesz uniknąć wielu nieprzyjemnych sytuacji. Skorzystaj z naszej oferty i zamów estetyczne etui z zabezpieczeniem na dokumenty w wersji damskiej lub męskiej. Polecamy! Kupując u nas, zyskujesz produkt, który jest wykonany z bardzo dobrych materiałów, dopracowany w najmniejszych szczegółach, a jednocześnie prezentuje się estetycznie. Postaw na etui na dokumenty biometryczne z naszego sklepu, a już nigdy nie będziesz martwić się o to, czy Twój dowód osobisty jest bezpieczny.

pixel