ZAMÓW DO 20:00 kurierem Inpost lub paczkomatami - paczkę WYŚLEMY JESZCZE DZISIAJ!

Męski portfel antykradzieżowy RFID materiałowy

( ilość produktów: 2 )

Lekki portfel męski materiałowy z ochroną RFID to sprawdzony wybór na czas podróży, gdy starsa się ograniczyć ciężar podręcznego bagażu i jednocześnie chcesz zapewnić cennym dokumentom wysoki poziom bezpieczeństwa przechowywania. Skorzystaj z naszej oferty i zamów lekki portfel poliestrowy w ulubionym kolorze.

Podróżny portfel z materiału z ochroną RFID

Prezentowane modele portfeli męskich, choć wykonane z lekkiego materiału syntetycznego, oferują jednak równie wysoki poziom ochrony przed elektroniczną kradzieżą danych, jak znacznie od nich popularniejsze portfele antykradzieżowe skórzane. Wybierając tekstylny portfel z ochroną RFID, masz pewność, że przechowywane w jego wnętrzu zbliżeniowe karty płatnicze, karty kredytowe, bilety czy dokumenty biometryczne są bezpieczne i osoba nieuprawniona nie będzie miała do nich zdalnego dostępu. Portfel antykradzieżowy w wersji tekstylnej, podobnie jak standardowe portfele skórzane, jest wyposażony w szereg wewnętrznych slotów na karty oraz większych kieszeni dedykowanych przechowywaniu nie tylko dokumentów, ale i gotówki. Jeśli zatem wybierasz się w podróż lub zwyczajnie szukasz alternatywy dla portfela skórzanego, postaw na lekki portfel męski materiałowy z ochroną RFID.

W sklepie Koruma.pl znajdziesz wiele modeli portfeli wykonanych z lekkich materiałów syntetycznych. Są to przede wszystkim portfele podróżne, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by tekstylny portfel z ochroną RFID stał się podstawowym elementem Twojego codziennego wyposażenia. Zamów u nas nowy portfel antykradzieżowy w super cenie!

pixel