ZAMÓW DO 20:00 kurierem Inpost lub paczkomatami - paczkę WYŚLEMY JESZCZE DZISIAJ!

Portfel na karty z zabezpieczeniem RFID

( ilość produktów: 153 )

Skórzany portfel z ochroną kart bankowych to doskonały wybór dla każdego, kto na co dzień korzysta z płatności bezgotówkowych. Wybierając tego typu produkt, zabezpieczasz się przed ryzykiem elektronicznej kradzieży środków przypisanych do karty kredytowej lub zbliżeniowej karty debetowej. To proste, ale niezwykle skuteczne rozwiązanie, które w znaczący sposób podniesie poczucie Twojego bezpieczeństwa.

Wielofunkcyjne portfele RFID - na karty, dokumenty i gotówkę

Oferujemy szeroki wybór akcesoriów dedykowanych przechowywaniu różnorodnych środków płatniczych, dokumentów, biletów czy kart dostępu. Korzystając z naszej oferty, możesz zamówić nowoczesny portfel RFID damski lub męski, z kilkoma slotami na karty bankowe, wydzieloną zakładką na gotówkę, kieszonkami na bilon i dokumenty oraz transparentnym okienkiem na fotografię. Skórzany portfel antykradzieżowy z zabezpieczeniem RFID ochroni przechowywane w jego wnętrzu karty i dokumenty z chipem przed nieuprawnionym dostępem i zdalnym odczytem danych. Portfel z ochroną kart sprawdzi się również wtedy, gdy korzystasz z gotówki i szukasz bezpiecznego sposobu na przechowywanie podstawowych dokumentów, takich jak prawo jazdy czy dowód osobisty.

Bezpieczne przechowywanie kart bankowych i dokumentów dzięki portfelom z zabezpieczeniem RFID

Portfele z zabezpieczeniem RFID to nie tylko stylowy dodatek do codziennej garderoby, ale również skuteczna ochrona Twoich cennych danych. W ofercie sklepu koruma.pl znajdziesz szeroki wybór portfeli na karty, dokumenty i gotówkę, wykonanych z najwyższej jakości skóry lub karbonu i aluminium, wyposażonych w specjalne zabezpieczenia RFID. Dzięki temu unikniesz zagrożeń związanych z kradzieżą danych z kart bankowych czy dokumentów biometrycznych.

W naszej ofercie znajdziesz portfele na karty RFID dedykowane zarówno dla mężczyzn, jak i dla kobiet, o różnej liczbie slotów na karty i kieszeni na bilon czy banknoty. W ofercie posiadamy również portfele z wydzieloną kieszonką na dokumenty, a także etui na karty RFID. Wszystkie produkty wykonane są z wysokiej jakości materiałów, co zapewnia ich trwałość i estetyczny wygląd.

Bezpieczeństwo Twoich danych jest dla nas najważniejsze, dlatego oferujemy produkty tylko od renomowanych producentów, zapewniających najlepszą jakość i skuteczne zabezpieczenia przed kradzieżą danych. Skorzystaj z bogatej oferty produktowej przygotowanej przez sklep internetowy koruma.pl i zamów elegancki, wielofunkcyjny portfel na karty, gotówkę i dokumenty w wersji z zabezpieczeniem antykradzieżowym RFID. To doskonały wybór dla każdego, kto korzysta z systemu płatności bezgotówkowych, elektronicznych biletów komunikacji miejskiej czy kart dostępu do budynków. Polecamy!

pixel