ZAMÓW DO 20:00 kurierem Inpost lub paczkomatami - paczkę WYŚLEMY JESZCZE DZISIAJ!

Portfel z materiału z zabezpieczeniem RFID

( ilość produktów: 4 )

Lekki, niezwykle poręczny portfel materiałowy z ochroną RFID to ciekawy zamiennik dla portfeli skórzanych lub metalowych etui na karty. To idealny wybór zwłaszcza dla tych osób, które wybierają się w zagraniczną podróż i szukają sposobu na zabezpieczenie dokumentów biometrycznych, kart kredytowych czy zbliżeniowych kart płatniczych przed współczesnymi złodziejami.

Poręczny portfel podróżny z zabezpieczeniem RFID

Jeśli chcesz mieć pewność, że nikt w sposób nieuprawniony nie skorzysta z Twojej zbliżeniowej karty płatniczej, do jej przechowywania wykorzystaj portfel antykradzieżowy z zabezpieczeniem RFID. Zarówno skórzany, jak i materiałowy portfel z ochroną przed elektroniczną kradzieżą danych zabezpiecza przechowywane w jego wnętrzu dokumenty przed zdalnym odczytem zapisanych na nich informacji. Dzięki temu złodziej nie będzie miał możliwości skanowania Twoich kart lub innych dokumentów. Korzystając z naszej oferty, możesz zamówić lekki portfel z materiału, z ochroną RFID, w wersji męskiej lub damskiej, w preferowanym kolorze. Co równie ważne, każdy prezentowany portfel materiałowy został wyposażony w wiele wewnętrznych kieszeni i slotów, dzięki czemu pomieścisz w nim wszystkie potrzebne w podróży dokumenty, karty, a nawet gotówkę.

Przygotuj się do wyjazdu, już dziś zamawiając na Koruma.pl lekki portfel z materiału, ze skutecznym zabezpieczeniem przed zdalną kradzieżą elektroniczną. Wybierz model portfela o interesującym Cię typie konstrukcji, w ulubionej wersji kolorystycznej. W każdym przypadku jest to skuteczny portfel antykradzieżowy, w którym bezpiecznie przechowasz wszelkie dokumenty elektroniczne.

pixel