ZAMÓW DO 20:00 kurierem Inpost lub paczkomatami - paczkę WYŚLEMY JESZCZE DZISIAJ!

Portfel młodzieżowy z zabezpieczeniem RFID

( ilość produktów: 41 )

Wyposażony w zabezpieczenie antykradzieżowe, atrakcyjnie prezentujący się młodzieżowy portfel RFID to doskonały pomysł na prezent i sprytny sposób na eliminację ryzyka zdalnej kradzieży środków zapisanych na kartach zbliżeniowych. Jeśli zależy Ci na bezpieczeństwie, sklep koruma.pl przygotował bogaty wybór skórzanych portfeli w wersji młodzieżowej – zamów jeden z nich!

Funkcjonalny portfel młodzieżowy z ochroną RFID

Popularność płatności zbliżeniowych zachęca złodziej do zmiany sposobu działania. Zdalne kradzieże środków z niewłaściwie zabezpieczonych kart płatniczych są coraz częstsze i trudno je wykryć. Stosując profesjonalny portfel RFID z zabezpieczeniem antykradzieżowym eliminujesz ryzyko odczytu danych z umieszczonych w jego wnętrzu kart oraz innych dokumentów z chipem. Młodzieżowy portfel RFID chroni nie tylko zbliżeniowe karty płatnicze, ale także karty dostępu, dokumenty biometryczne czy niezwykle dziś popularne elektroniczne bilety komunikacji miejskiej. Oczywiście prezentowane portfele młodzieżowe oferują również miejsce na tradycyjną gotówkę i podstawowe dokumenty, takie jak dowód osobisty, prawo jazdy czy dowód rejestracyjny. W wielu z nich znajduje się również transparentne okienko na małą fotografię.

Szukasz pomysłu na funkcjonalny prezent? Zainwestuj w portfel RFID z zabezpieczeniem antykradzieżowym! Sprzedajemy młodzieżowe portfele i etui wykonane z najlepszej jakości skór naturalnych, w różnych rozmiarach i kolorach. Przyglądając się naszej ofercie, z pewnością trafisz na wersję portfela idealnie dopasowaną do własnych upodobań i aktualnych potrzeb. Zapraszamy na zakupy!

pixel