ZAMÓW DO 20:00 kurierem Inpost lub paczkomatami - paczkę WYŚLEMY JESZCZE DZISIAJ!

Duży portfel z zabezpieczeniem RFID

( ilość produktów: 36 )

Jeśli od portfela oczekujesz nie tylko skutecznej ochrony przed zdalną kradzieżą środków z ze zbliżeniowych kart płatniczych przypisanych do bankowego konta, ale także wygody przechowywania gotówki i dokumentów, wybierz duży portfel z zabezpieczeniem RFID. Do dyspozycji klientów sklepu koruma.pl przygotowaliśmy kilkanaście wersji damskich i męskich portfeli skórzanych ze skutecznym zabezpieczeniem antykradzieżowym.

Modny, duży portfel z zabezpieczeniem RFID dla mężczyzny i kobiety

Ochrona RFID to sprawdzony sposób, by wyeliminować ryzyko elektronicznej kradzieży – wiele współczesnych dokumentów, w tym karty kredytowe i zbliżeniowe karty płatnicze bazują na zdalnym systemie komunikacji. W związku z tym sprytny złodziej może spróbować wykonać płatność w sposób dla Ciebie niezauważony. Wystarczy, że wyposaży się w miniaturowy terminal płatniczy i zbliży się do Ciebie na niewielką odległość. Duży portfel z zabezpieczeniem RFID eliminuje taką możliwość. Umieszczone w jego wnętrzu karty bankowe i inne dokumenty elektroniczne – paszport biometryczny, elektroniczne bilety komunikacji miejskiej czy karty dostępu są bezpieczne, bo portfel odcina sygnał radiowy. Ze względu na rozmiar, prezentowane portfele z zabezpieczeniem RFID oferują miejsce nie tylko do przechowywania elektronicznych dokumentów i kart bankowych, ale także tradycyjnej gotówki. Znajdziesz w nich przegródki na banknoty i zamykaną kieszonkę na bilon. Wiele z nich wyposażonych jest również w przezroczystą zakładkę na zdjęcia bliskich i większą kieszeń na dowód rejestracyjny pojazdu. Sprzedajemy nawet damskie portfele z miejscem na telefon – sprawdzą się jako alternatywa dla skórzanego etui.

Zainwestuj w duży portfel z zabezpieczeniem RFID, zyskując miejsce do przechowywania wszelkiego rodzaju dokumentów, kart i pieniędzy, eliminując przy tym ryzyko zdalnej kradzieży środków przypisanych do zbliżeniowych kart płatniczych. Sprzedajemy męskie i damskie portfele skórzane z RFID w różnych wersjach kolorystycznych. Zamów czarny, brązowy, czerwony lub szary portfel poziomy, ewentualnie pionowy. Zapraszamy! 

pixel