ZAMÓW DO 20:00 kurierem Inpost lub paczkomatami - paczkę WYŚLEMY JESZCZE DZISIAJ!

Cienki portfel RFID męski SLIM

( ilość produktów: 90 )

Jeśli nie lubisz wypchanych kieszeni, zamów cienki portfel męski Slim antykradzieżowy z systemem RFID STOP. W sklepie koruma.pl znajdziesz bogaty wybór profesjonalnych akcesoriów przystosowanych do bezpiecznego przechowywania różnorodnych dokumentów elektronicznych wykorzystujących technologię RFID, takich jak zbliżeniowe karty płatnicze, karty kredytowe, dokumenty biometryczne, elektroniczne bilety komunikacyjne czy karty dostępu.

Stylowe portfele na karty i podstawowe dokumenty

Mężczyznom na co dzień korzystającym z elektronicznych środków płatniczych – kart kredytowych lub zbliżeniowych kart bankowych, oferujemy niewielkie, niezwykle smukłe portfele RFID z kilkoma slotami na karty, ewentualnie z miejscem na podstawowe dokumenty osobiste. Cienki portfel męski Slim z ochroną RFID to wygodny w użytkowaniu, zgrabny gadżet, który w radykalny sposób zmniejsza ryzyko elektronicznej kradzieży środków z bankowego konta – zabezpieczenie RFID zapobiega zdalnemu odczytaniu danych przypisanych do zbliżeniowej karty płatniczej lub innej karty elektronicznej, tym samym chroniąc przed kradzieżą pieniędzy i zapisanych na niej informacji. Do dyspozycji klientów naszego sklepu przygotowaliśmy kilkanaście modeli smukłych portfeli męskich z ochroną RFID. Są to przede wszystkim portfele skórzane, ale w sklepie znajdziesz również kilka różnokolorowych wersji aluminiowych etui przystosowanych do bezpiecznego przechowywania kart zbliżeniowych. Jeśli szukasz sprawdzonego, a przy tym niedużego portfela na dokumenty lub karty bankowe, zamów cienki portfel męski Slim antykradzieżowy z systemem RFID STOP i innymi przydatnymi zabezpieczeniami.

Inwestycja w eliminujący możliwość elektronicznej kradzieży danych cienki portfel męski Slim z miejscem na karty zbliżeniowe lub dokumenty biometryczne to doskonały wybór dla każdego mężczyzny, którzy na co dzień nie korzysta z gotówki i większość płatności wykonuje kartą. Taki cienki portfel nie wypycha kieszeni i jest w niej niemal niewidoczny. Sprawdź, jakie portfele i etui antykradzieżowe mamy aktualnie w ofercie, zamawiając jeden z nich.

pixel