ZAMÓW DO 20:00 kurierem Inpost lub paczkomatami - paczkę WYŚLEMY JESZCZE DZISIAJ!

Etui na identyfikator i karty biurowe

( ilość produktów: 11 )

Dokumenty tożsamości są bardzo ważne, dlatego rozsądnie jest zadbać o to, aby były one odpowiednio chronione. W tym celu może posłużyć wyspecjalizowane etui na identyfikator – takie, jakie znaleźć można w ofercie naszego sklepu! Nasz bogaty asortyment obejmuje szeroki wybór tego typu akcesoriów, które bez wątpienia okażą się bardzo przydatne. Zachęcamy do zapoznania się z poszczególnymi pozycjami w naszym katalogu produktów i zakupu tych, które spełniają Państwa preferencje. Zdecydować można się na wiele różnych modeli etui na identyfikator, od tych najprostszych, aż po specjalne oprawki wyposażone w technologię RFID, zapobiegające zdalnemu odczytowi kart czy wykradnięciu danych.

Pokrowce na identyfikator

Zadowolenie naszych klientów to dla nas priorytet, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby każda zawieszka do identyfikatora, jaką zakupić można w ramach naszej oferty, wyróżniała się wysoką jakością. Są to akcesoria, które doskonale chronią znajdujące się w nich karty kredytowe, identyfikatory, legitymacje, czy inne, bardzo istotne dokumenty. Co więcej, cechują się one estetycznym i gustownym wyglądem. Z tego powodu powinny zostać docenione przez osoby, które duży nacisk kładą na styl. Przykładamy uwagę nie tylko do strony praktycznej, ale również tej estetycznej. Robiąc zakupy na Koruma.pl, mogą Państwo liczyć na niskie i przystępne ceny - można tu nabyć etui z górnej półki, bez konieczności zbędnego przepłacania! Warto postawić na nasze wyspecjalizowane wyposażenie i cieszyć się zupełnie nowym poziomem bezpieczeństwa oraz funkcjonalności!

Etui i pokrowce na identyfikatory

W naszej ofercie można znaleźć klasyczne przeźroczyste etui na identyfikatory. Pozwala ono zachować bardzo dobrą widoczność całego identyfikatora, a jednocześnie chroni go przed zniszczeniem mechanicznym lub zgnieceniem i pęknięciem. Inne warianty to pokrowiec na identyfikatory. Są one przeznaczone do przenoszenia nawet kilku kart i identyfikatorów. Wśród wielu modeli można u nas znaleźć wersje wyposażone dodatkowo w długi pasek, pozwalający na założenie etui na rękę. W ofercie można u nas znaleźć kilkadziesiąt zróżnicowanych wariantów pokrowców i etui na identyfikatory.

Każdy pokrowiec na identyfikatory i etui na identyfikatory zostały tak zaprojektowane, by zachować elegancki wygląd i maksymalny poziom funkcjonalności. Niektóre z modeli mają wbudowane zabezpieczenia RFID zapobiegające nieautoryzowanemu sczytywaniu danych przez osoby postronne.

pixel