ZAMÓW DO 20:00 kurierem Inpost lub paczkomatami - paczkę WYŚLEMY JESZCZE DZISIAJ!

Damski portfel na dokumenty z zabezpieczeniem RFID

( ilość produktów: 25 )

Jeśli zamiast gotówki używasz głównie kart płatniczych, być może zainteresuje Cię elegancki damski portfel na dokumenty i karty, wyposażony w specjalny system zabezpieczający przez elektroniczną kradzieżą. Do dyspozycji klientów sklepu koruma.pl przygotowaliśmy wiele wersji atrakcyjnie prezentujących się portmonetek damskich różnej wielkości, z ochroną RFID. Poznaj nasze produkty i zamów jedne z nich. Polecamy!

Zabezpiecz dokumenty w damskim portfelu RFID

Ochrona wrażliwych danych zapisanych w dokumentach biometrycznych wymaga ich przechowywania w odpowiednio zabezpieczonych portfelach, etui czy saszetkach. Korzystając z naszej oferty, zamówisz damski portfel na dokumenty z systemem RFID, z odpowiadającą Twoim potrzebom liczbą kieszonek i slotów na karty zbliżeniowe, z miejscem na fotografie bliskich czy gotówkę. Możesz wybierać spośród portmonetek w wielu modnych wersjach kolorystycznych, w różnych rozmiarach i kształtach. Co ważne, każdy z prezentowanych produktów to portfel RFID, wyposażony w system uniemożliwiający zdalny odczyt elektronicznych danych zapisanych na przechowywanych w jego wnętrzu kartach czy dokumentach, a tym samym chroniący przed ich kradzieżą.

Kobietom poszukującym eleganckiej portmonetki z miejscem na dokumenty osobiste, karty płatnicze czy elektroniczne bilety komunikacji miejskiej polecamy stylowy, damski portfel na dokumenty z zabezpieczeniem RFID. Prezentowane portfele wyróżniają się doskonałą jakością wykonania, są trwałe i funkcjonalne, a przy tym niezwykle estetyczne. Używaj naszych akcesoriów i w ten sposób chroń się przed zakusami współczesnych złodziei.

pixel