ZAMÓW DO 20:00 kurierem Inpost lub paczkomatami - paczkę WYŚLEMY JESZCZE DZISIAJ!

Męski portfel antykradzieżowy RFID na dokumenty

( ilość produktów: 35 )

Jeżeli szukasz czegoś większego niż tradycyjne etui na paszport, sięgnij po męski portfel na dokumenty z systemem zabezpieczającym przed kradzieżą elektroniczną. W ofercie przygotowanej przez nasz sklep znajdziesz szereg gadżetów wyposażonych w system RFID, który uniemożliwia zdalny odczyt informacji z kart zbliżeniowych czy paszportów biometrycznych. Zamów jeden z nich!

Zabezpiecz dokumenty w męskim portfelu RFID

Ochrona danych osobowych wymaga odpowiedniego zabezpieczenia osobistych dokumentów. Wybierając nowoczesny portfel RFID, chronisz przechowywany w jego wnętrzu paszport biometryczny, zbliżeniowe karty płatnicze oraz inne elektroniczne akcesoria przed nieuprawnionym dostępem osób trzecich. Odczyt elektronicznych informacji zapisanych w dokumentach będzie możliwy dopiero wówczas, gdy wyjmiesz je z portfela. Jeśli interesuje Cię zakup tego typu gadżetu, możesz wybierać spośród wielu wersji portfeli, saszetek i etui. Każdy prezentowany męski portfel na dokumenty jest produktem starannie wykonanym, a przez to trwałym i eleganckim. Mamy niewielkie portfeliki na kilka kart i podstawowe dokumenty osobiste oraz większe portfele z dużą ilością miejsca na dokumenty, kary, banknoty i różne drobiazgi.

Chroń swój paszport biometryczny, karty płatnicze i zbliżeniowe przed nieuprawnionym dostępem osób trzecich, do ich przechowywania wybierając modny męski portfel na dokumenty z zabezpieczeniem RFID. W ofercie sklepu koruma.pl znajdziesz również męskie i damskie etui na paszport, kraty płatnicze czy kluczyki samochodowe keyless. Skorzystaj z naszych propozycji i już dziś zamów wybrane z dostępnych akcesoriów.

pixel