ZAMÓW DO 20:00 kurierem Inpost lub paczkomatami - paczkę WYŚLEMY JESZCZE DZISIAJ!

Portfel męski antykradzieżowy RFID bez zapięcia

( ilość produktów: 66 )

Panom stawiającym na komfort codziennych transakcji polecamy skórzany portfel męski bez zapięcia, ale z systemem ochrony przed elektroniczną kradzieżą danych. Wybierając nasz produkt, eliminujesz ryzyko utraty środków przypisanych do zbliżeniowych kart płatniczych – złodziej nie ma możliwości zdalnego odczytu danych zapisanych na kartach umieszczonych w portfelu, a tym samym nie może dokonać kradzieży.

Klasyczne portfele skórzane dla mężczyzn wybierających komfort

Oferta przygotowana przez sklep koruma.pl jest niezwykle zróżnicowana i obejmuje wiele wersji portfeli skórzanych oraz aluminiowych etui dedykowanych przechowywaniu kart bankowych. Profesjonalne zabezpieczony portfel antykradzieżowy eliminuje ryzyko nieautoryzowanego odczytu informacji z tego typu dokumentów, dzięki czemu na zakupach i podczas zagranicznych podróży możesz czuć się znacznie bezpieczniej. Portfel z ochroną RFID pod względem wyglądu nie różni się niczym od klasycznych portfeli męskich. Z powodzeniem możesz używać go zarówno do przechowywania dokumentów elektronicznych, jak i tradycyjnej gotówki. Wystarczy, że wybierzesz portfel męski bez zapięcia, z interesują Cię liczbą wewnętrznych slotów, kieszonek i zakładek.

Wybierz nowoczesność i wyższy poziom bezpieczeństwa, zwłaszcza jeśli na co dzień korzystasz ze zbliżeniowych kart płatniczych lub elektronicznych biletów komunikacji miejskiej. Zamów nowoczesny portfel z ochroną RFID, skórzany lub aluminiowy, w interesującym Cię rozmiarze, kolorze i typie konstrukcji. Portfel antykradzieżowy to także znakomity pomysł na prezent. Polecamy!

pixel