ZAMÓW DO 20:00 kurierem Inpost lub paczkomatami - paczkę WYŚLEMY JESZCZE DZISIAJ!

Nerki z zabezpieczeniem RFID

( ilość produktów: 2 )

Jeśli szukasz sprawdzonego sposobu minimalizującego ryzyko kradzieży kieszonkowej w podróży, zapoznaj się z naszą ofertą na dyskretne nerki z zabezpieczeniem RFID. To poręczne wyposażenie podróżne przeznaczone do bezpiecznego przechowywania gotówki, różnego rodzaju dokumentów oraz zbliżeniowych kart płatniczych. Nerki mają solidną konstrukcję, ale są niewielkie i łatwo ukryć je pod luźną koszulką.

Antykradzieżowe nerki

Zastosowanie zabezpieczenia RFID zapobiega zdalnemu odczytowi danych zapisanych na kartach zbliżeniowych, a tym samym chroni przed kradzieżą pieniędzy z konta. Takie zabezpieczenie chroni również wszelkie inne dokumenty bazujące na technologii RFID, w tym paszporty biometryczne oraz elektroniczne bilety komunikacji zbiorowej. Jeśli zatem wybierasz się w podróż i chcesz uniknąć nieprzyjemności związanych z kradzieżą elektronicznych danych, wybór nerki z zabezpieczeniem RFID, z pewnością się opłaci. To dyskretny gadżet, który można nosić pod lub na ubraniu, uzupełniony paskiem o regulowanej długości, z funkcjonalnym zamknięciem na zamek błyskawiczny i kilkoma wewnętrznymi przegródkami ułatwiającymi organizację.

Oferowane przez sklep internetowy koruma.pl nerki z zabezpieczeniem RFID sprawdzą się nie tylko w podróży, ale i codziennym użytkowaniu, stanowiąc ciekawą alternatywę dla klasycznego portfela, zwłaszcza dla osób preferujących luźny strój sportowy. Zapoznaj się z dostępnymi wersjami saszetek, z systemem chroniącym przed zdalną kradzieżą danych i zamów model o preferowanej przez siebie kolorystyce. Zapraszamy!

pixel