ZAMÓW DO 20:00 kurierem Inpost lub paczkomatami - paczkę WYŚLEMY JESZCZE DZISIAJ!

Carbonowe Etui RFID na karty

( ilość produktów: 9 )

Na co dzień każdy z nas nosi przy sobie zawsze dużą ilość kart, banknotów, bilonu oraz innych dokumentów z których nie można zrezygnować. Do takich celów najlepiej sprawdzają się duże portfele RFID. Jednakże zdarzają się takie sytuacje np. wyjście do kina, na siłowanie lub kolację, gdzie wystarczy nam niewielka ilość kart lub gotówki, którą najlepiej trzymać w czymś małym, co nie będzie wypychało np. kieszeni lub nie będzie zabierało zbyt dużo miejsca w torebce. W takich sytuacjach najlepszym rozwiązaniem jest małe etui najlepiej wykonane z naturalnej skóry, które będzie bardzo cienkie (slim) i mieściło wymaganą liczbę kart. W tej kategorii znajdziecie Państwo właśnie takie produkty, które dodatkowo posiadają wbudowane zabezpieczenie kart zbliżeniowych, tak aby wyjście obyło się bez nieprzyjemnych sytuacji (kradzieżą danych z karty).

Dlaczego carbon jest idealnym materiałem na etui RFID?

Miłośnikom nowoczesnych rozwiązań, oryginalnego designu, lekkich i trwałych materiałów, polecamy smukłe etui RFID z karbonu. To wyjątkowa kategoria produktów przeznaczonych do przechowywania kart płatniczych lub innych dokumentów o podobnym formacie, uzupełniona specjalny zabezpieczeniem uniemożliwiającym zdalny odczyt danych z kart umieszczonych we wnętrzu pokrowca.

Oferowane przez sklep koruma.pl lekkie i trwałe etui z karbonu to stylowy, efektownie prezentujący się, a przy tym niewielki gadżet, który stanowi doskonałą alternatywę dla tradycyjnego, znacznie większego portfela lub portmonetki. Karbonowe etui to produkt polecany osobom często korzystającym z płatności bezgotówkowych, które nie noszą przy sobie dużej ilości gotówki. Dzięki minimalistycznej formie prezentowane etui na karty z łatwością zmieści się w kieszeni spodni, marynarki czy koszuli. Z powodzeniem można nosić je również w torebce, plecaku czy teczce. Karbonowe etui to produkt niezwykle trwały, a przy tym bardzo lekki i funkcjonalny. Umieszczone we wnętrzu pokrowca karty płatnicze są w pełni chronione przed zdalną kradzieżą środków z przypisanego do nich bankowego konta.

Jeśli preferujesz nowoczesne rozwiązania i jesteś fanem futurystycznych gadżetów, prezentowane etui RFID na pewno przypadną Ci do gustu. To niezwykle elegancki, a przy tym wygodny w użyciu gadżet dedykowany wszystkim osobom chętnie korzystającym z płatności bezgotówkowych. Etui na karty z ochroną przed elektroniczną kradzieżą danych podniesie Twój poziom bezpieczeństwa. Wybierz jeden z dostępnych pokrowców!

pixel