ZAMÓW DO 20:00 kurierem Inpost lub paczkomatami - paczkę WYŚLEMY JESZCZE DZISIAJ!

Widzę tylko ja - czyli kilka słów o hartowanym szkle prywatnym

2020-08-28
Widzę tylko ja - czyli kilka słów o hartowanym szkle prywatnym
Przeglądanie stron internetowych w miejscu publicznym również niszczy prywatność przeglądającego z powodu wścibskiego wzroku innych. To samo dzieje się, gdy pewne posunięcia biznesowe, zlecenia bankowe itp. trzeba zrobić natychmiast  w otoczeniu niepożądanych osób. Aby uchronić swoje cenne dane oraz informacje pomoże nałożone na szybkę telefonu szkło hartowane prywatyzujące, mające właściwości rozmywające pod kątem już 30 stopni.

Informacje na wyświetlaczu telefonu pod ochroną

Warstwa Privacy-Blur na szybie, która pod wpływem 30 stopni kąta nachylenia rozmywa obraz i go przyciemnia, jest świetną alternatywą dla wszystkich, ceniących swoją prywatność. Wyświetlane strony w smartfonie w miejscu publicznym będą widoczne wyłącznie dla osoby obsługującej telefon. To ważny element w dobie zbytniej ciekawości obcych ludzi cudzą prywatnością. Nałożenie na ekran smartfona polimerowej szybki prywatyzującej (chroniącej prywatność):- wywoła poczucie komfortu psychicznego,- ochroni przed niechcianym wzrokiem innych, którzy chętnie zaglądają w cudze wyświetlacze,- zapobiegnie wyciekowi ważnych informacji oraz kodów, haseł itp.

Ekran bez zarysowań i pęknięć na lata

Odporne na stłuczenie szkła hartowane do telefonu w sklepie Koruma przysłużą się osobom, którym bardzo często telefon niechcący wypada z ręki lub przypadkiem ześlizguje się na podłogę z fotela albo stołu. Wysoko jakościowo szkło z wykorzystaniem koreańskiej technologii czyni szybkę odporną na wszelkie stłuczenia spowodowane uderzeniem lub upadkiem. Brak zarysowań i plam czyni ekran przejrzystym, bez ciągłego go przecierania ściereczką z preparatem czyszczącym do monitorów. To zasługa hartowania szkła w temperaturze 420 stopni Celsjusza przez kilka godzin oraz folii crash, wykorzystywanej np. przy produkcji szyb antywłamaniowych.Wygodna obsługa telefonu dzięki gładkości powierzchni sprzyja łatwemu ślizganiu się palca po szybie podczas pisania wiadomości i in. Ekran zawsze pozostaje czysty pomimo dotyku opuszków palców. Brak widocznych maźnięć palców na szkle czyni telefon estetycznym. Dzieje się tak dzięki oleofobowej powłoce.


Każdy bez problemu założy szkło hartowane 9H na swój telefon

Nieprzyklejająca, ale dobrze przywierająca ścianka szkła prywatyzującego do szybki ekranu telefonu pozwala samodzielnie nałożyć ją na jego front. Pomaga w tym substancja Inviscit-Sil, nałożona na spodnią stronę szkła, która swobodnie wypuszcza na zewnątrz ewentualne bąbelki. Szkło zakrywa ekran także po jego bokach, dodatkowo chroniąc telefon przed uszkodzeniem.
Pokaż więcej wpisów z Sierpień 2020
pixel