ZAMÓW DO 20:00 kurierem Inpost lub paczkomatami - paczkę WYŚLEMY JESZCZE DZISIAJ!

Czym jest funkcja Tap&Go™? Jak wpływa na bezpieczeństwo?

2020-01-16
Czym jest funkcja Tap&Go™? Jak wpływa na bezpieczeństwo?

Dla jeszcze większej wygody i komfortu powstały portfele z innowacyjną technologią Tap&Go™, które są rozwiązaniem problemu posiadania więcej niż jednej karty płatniczej przy sobie czy innych kart spełniających ważne dla nas funkcje, ale kolidujące ze sobą wzajemnie.

Portfele z funkcją Tap&Go™ - czym są?

Bez wątpienia portfele z ochroną RFID, czyli z odpowiednią ochroną kart płatniczych są niezbędne w dzisiejszych czasach. Skimming, czyli popularne zjawisko ściągania danych kart nawet skrzętnie schowanych po kieszeniach czy w zwykłych portfelach sprawiło, że zarówno mężczyźni, jak i kobiety są bardziej świadomi zagrożeń, które wynikają z noszenia przy sobie kart płatniczych. Wraz z rozwojem technologii RFID zaczęły powstawać portfele z dodatkową funkcją o nazwie Tap&Go™. Portfele Tap&Go™ od polskiej firmy, producenta Koruma gwarantują nie tylko pełne zabezpieczenie dokumentów przechowywanych w środku, ale także umożliwiają korzystanie z kart, które są wykorzystywane najczęściej.

Jak działa funkcja Tap&Go?

Tap&Go™ to innowacyjna funkcja, która umożliwia korzystanie z kart zbliżeniowych w sposób znacznie łatwiejszy niż dotychczas. Jeśli nosimy karty płatnicze i dostępowe (na przykład karta umożliwiająca wejście do firmy) w jednym portfelu, przy próbie płatności, bądź wejścia do obiektu, często napotykamy na problem. Związany jest on z zakłóceniami spowodowanymi pozostałymi kartami, z których niekoniecznie chcemy w danej chwili skorzystać. Funkcja dostępna w portfelach polskiej firmy Koruma ułatwia cały ten proces. Specjalna kieszonka, będąca integralną częścią portfela umożliwia odseparowanie często używanej karty od pozostałych. I tak bez konieczności wyjmowania wszystkich kart w poszukiwaniu tej pasującej możemy przykładać portfel do czytnika bądź terminala płatniczego. Warto pamiętać o tym, że nadal wszystkie karty są w pełni zabezpieczone dzięki portfelom z ochroną RFID STOP™. 

Portfele Tap&Go™ to nie tylko bezpieczeństwo, ale i wygoda. Brak konieczności stresującego poszukiwania pasującej karty przy kasie bądź przy czytniku umożliwiającym dostanie się do biura to standard, na który każdy dzisiaj może sobie pozwolić. Smukła sylwetka portfela, eleganckie wykonanie i wysoka jakość materiału przemawiają za zakupem portfela czy to na prezent dla bliskiej osoby, czy dla samego siebie.

Pokaż więcej wpisów z Styczeń 2020

Polecane

pixel