ZAMÓW DO 20:00 kurierem Inpost lub paczkomatami - paczkę WYŚLEMY JESZCZE DZISIAJ!

Etui antykradzieżowe na karty zbliżeniowe - czy warto?

2019-12-19
Etui antykradzieżowe na karty zbliżeniowe - czy warto?
Antykradzieżowe etui RFID to odpowiedź na potrzeby rynku. Rosnąca liczba kradzieży z wykorzystaniem specjalnych skanerów sprawiła, że wzrosła też świadomość użytkowników kart płatniczych. Kradzież danych trwa kilka sekund, a co najgorsze, nie wiemy, kiedy ma to miejsce. Najczęściej osoby po kilku dniach orientują się, że z ich konta zniknęła spora suma pieniędzy i nie mają pojęcia, dlaczego tak się stało.

Etui antykradzieżowe czyli skuteczna ochrona przed skimmingiem


Etui antykradzieżowe na karty zbliżeniowe są eleganckie, niewielkie w rozmiarze i przede wszystkim skuteczne. Ochronę można rozpocząć już od kilku złotych wybierając
etui antykradzieżowe na jedną kartę. Przeznaczone są na jedną kartę w rozmiarze standardowym według norm ISO. Czyli skutecznie możemy chronić naszą główną kartę płatniczą, dowód osobisty czy nawet kartę, którą posługujemy się korzystając z miejskiej komunikacji. Dla osób, które korzystają każdego dnia z kilku kart jednocześnie polecamy etui RFID na wiele kart. Skórzane etui na karty kredytowe są niewielkich rozmiarów, cechujące się perfekcyjnym wykończeniem i mieszczą się wszędzie. Cienkie etui na karty może stanowić dobrą alternatywę do portfeli. Dodatkowo niektóre modele etui prezentowane w sklepie posiadają funkcję Tap&Go. Kiedy poruszamy się po pracy, gdzie każde drzwi otwiera personalna karta ID takie etui jest niezastąpione. Nie musimy wyciągać pozostałych kart w poszukiwaniu tej jednej, otwierającej drzwi. Karty mimo, że znajdują się obok siebie w etui nie blokują działania tej jednej, której właśnie potrzebujemy.

Jak korzystać z etui antykradzieżowego?

To proste. Materiał, z którego wykonane są etui dostępne w sklepie Koruma skutecznie blokuje fale radiowe. Zastosowana technologia RFID STOP daje komfort noszenia wszystkich ważnych kart płatniczych i pozostałych dokumentów w jednym miejscu. Użytkowanie etui antykradzieżowego jest niezwykle łatwe i przyjemne. Wystarczy przed wyjściem z domu włożyć do środka karty, którymi się posługujemy. Kiedy dochodzi do płatności kartą wyjmujemy ją z etui, płacimy zbliżeniowo czy wpisując kod PIN i chowamy ją z powrotem jeszcze w sklepie. Dzięki temu będziemy w pełni zabezpieczeni przed osobami czekających tylko na okazję zeskanowania danych z kart płatniczych.
Pokaż więcej wpisów z Grudzień 2019

Polecane

pixel