ZAMÓW DO 20:00 kurierem Inpost lub paczkomatami - paczkę WYŚLEMY JESZCZE DZISIAJ!

Etui na karty damskie - wygoda i bezpieczeństwo

2020-04-02
Etui na karty damskie - wygoda i bezpieczeństwo
Warto jednak pamiętać, że banki udostępniają nam płatność kartą bez jej autoryzacji, a w tym szczególe złodzieje znaleźli sposób na okradanie nas z pieniędzy.

Etui RFID czyli sposób na chronienie autoryzacji karty

Aby nikt nie wykradł nam naszych pieniędzy z banku, musimy zabezpieczyć kartę płatniczą lub kredytową, którą nosimy ze sobą. Przechowywanie jej w torebce w zwykłym etui czy portfelu nie wystarczy. Zwykły materiał (tkanina, skóra itp.) nie uchronią nas przed kradzieżą. Złodziej zeskanuje całą kartę nawet stojąc od nas w pewnym oddaleniu.Wystarczy pewne elektroniczne urządzenie, które za pomocą fal radiowych ściąga autoryzację z karty, którą mamy ze sobą. Na szczęście znaleziono na to sposób. Wystarczy schować kartę do specjalnego etui RFID, w którym są wmontowane bariery fal RFID. Czyli nowoczesne rozwiązanie szczelnie zamknięte w ładnych i zgrabnych produktach.

Jak działa nowoczesne etui na karty zbliżeniowe?

Etui na karty zbliżeniowe jest bardzo podobne do tego zwykłego etui, znanego wszystkim. Jest cienkie i może być kolorowe, ale to, co je odróżnia to fakt posiadania ekranu blokującego w 100% sygnału RFID o częstotliwości 13,56 MHz. Czy będziemy w autobusie, tramwaju, pociągu, na imprezie, kinie itp. nikt nie będzie w stanie dobrać się do naszej karty schowanej do etui RFID. Możemy nadal czuć się bezpiecznie z nienaruszonymi pieniędzmi w banku na naszym koncie.


Specjalne etui na karty
 płatnicze działa tak samo. Również ma ekran blokujący. Z etui ochronnego wyjmujemy kartę tylko w momencie dokonywania płatności i zaraz ją z powrotem chowamy. Bądźmy czujni i nie dajmy złodziejom możliwości na wykradzenie naszych danych. Jeżeli posiadamy biometryczny dowód osobisty, złodziej ma możliwość wykraść nasze dane i wziąć na nasze nazwisko kredyt. Żeby temu zapobiec etui RFID na kartę uchroni nas przed tym nieprzyjemnym zdarzeniem. Wystarczy schować ważny dla nas dokument do etui z blokującym ekranem. Wówczas nikomu nie uda się ściągnięcie naszych danych osobowych.

Rodzaje etui na karty płatnicze

skórzane etui RFID z wbudowanym ochronnym ekranem, specjalnie dla kobiet, w różnych kolorach. Z pewnością znajdziemy wśród nich taki, który nam się spodoba. Etui na karty damskie może być do jednej karty bądź kilku, gdzie każda karta ma swoją własną przegródkę. Przegródki są tak wykonane, by można było łatwo kartę wydostać z niej w dogodnym momencie. Zgrabne, ładne etui RFID, które zmieści się do portfela lub do kieszonki w torebce jest w przystępnej cenie. Nie uszczupli nam naszego budżetu i jeszcze uchroni go przed złodziejami.


Nowoczesne etui z ekranem na karty damskie to olbrzymia wygoda i bezpieczeństwo. Każda kobieta może bez lęku brać ze sobą kartę wszędzie tam, gdzie jest ona potrzebna. Możemy wykorzystać etui na karty płatnicze także do innych kart, które działają w zakresie fal RFID o częstotliwości 13,56 MHz, do których zaliczamy karty zblizeniowe, członkowskie, studenckie, Dowód Osobisty Biometryczny i inne.
Pokaż więcej wpisów z Kwiecień 2020

Polecane

pixel