ZAMÓW DO 20:00 kurierem Inpost lub paczkomatami - paczkę WYŚLEMY JESZCZE DZISIAJ!

Jak dbać o dokumenty i pieniądze w trakcie podróży?

2020-03-18
Jak dbać o dokumenty i pieniądze w trakcie podróży?
Czyli karty kredytowe, ważne dokumenty, bądź samą gotówkę. Rozwiązaniem są portfele RFID. Dzięki nim można podróżować bezpiecznie i bez stresu. Porządny portfel antykradzieżowy to doskonała inwestycja. Jest nieoceniony zarówno podczas podróżowania w miejskim zgiełku, załatwiając codzienne sprawy, jak i podczas dłuższych, zaplanowanych wyjazdów.

Co najczęściej wkładamy do portfela w podróży?Portfel z zabezpieczeniem RFID jest lekki, smukły i stosunkowo cienki. Bez trudu umieścimy go w kieszeni spodni czy w plecaku, razem z pozostałymi, ważnymi dla nas rzeczami. Do takiego portfela, mimo niewielkich rozmiarów, włożyć można bez problemu pieniądze oraz karty kredytowe, dowód osobisty czy prawo jazdy. Czyli komplet najbardziej istotnych dokumentów, które nie powinny zaginąć. Całość zostaje szczelnie zamknięta i zabezpieczona przed osobami potrafiącymi wykorzystać okazję, aby wykraść dane zapisane na kartach elektronicznych. Podczas podróży najbardziej dotkliwe jest zgubienie pieniędzy oraz dokumentów. Dlatego koniecznie trzeba zainwestować w wyspecjalizowany portfel antykradzieżowy, który ograniczy możliwość utraty danych z dokumentów posiadających funkcje zbliżeniowe.

Gdzie kupić portfel antykradzieżowy?

W internecie można zakupić wiele portfeli gwarantujących bezpieczeństwo. Portfele projektowane są pod dzisiejsze potrzeby klientów. Dzięki czemu są wygodne, pojemne, a jednocześnie mają najważniejszą funkcję, która zainteresuje podróżujących. RFID BLOCK™ czyli technologia stosowana w portfelach firmy Koruma to gwarancja komfortu i skutecznego zabezpieczenia przed nieautoryzowanym odczytem danych z dokumentów. Jakość portfela oraz jego wygląd ma duże znaczenie, dlatego wszystkie produkty wychodzące spod szyldu Koruma są starannie zaprojektowane i dopracowane w każdym calu. Panowie i panie chcąc zadbać o komfortowe warunki wyjazdu sięgają po portfele RFID podróżne i portmonetki. Są one nieodzowne i właśnie dzięki nim można spokojnie planować podróż nie przejmując się, że nagle ktoś może zechcieć wejść w posiadanie naszej własności.

Doskonała jakość wykonania to wyróżnik, który doceniany jest przez obecnych posiadaczy skórzanych portfeli z zabezpieczeniem RFID firmy Koruma. Połączenie wszystkich cech sprawia, że portfel może okazać się także perfekcyjnym pomysłem na prezent, który ucieszy każdego.Dobre zabezpieczenie gotówki to podstawa. Sklep Koruma w swojej ofercie posiada produkty o idealnym stosunku ceny do jakości, co pozwoli bez stresu podróżować tam, gdzie tylko chcemy.

Pokaż więcej wpisów z Marzec 2020

Polecane

pixel