ZAMÓW DO 20:00 kurierem Inpost lub paczkomatami - paczkę WYŚLEMY JESZCZE DZISIAJ!

Jak działają etui antyszpiegowskie?

2020-08-13
Jak działają etui antyszpiegowskie?
Zapakowanie telefonu w szczelny pokrowiec, który zablokuje wszelkie fale radiowe, pozwala cieszyć się swobodą oraz intymnością. Nikt nie będzie mógł wydzwaniać do odbiorcy, gdy ten będzie sobie spacerować z ukochaną osobą po plaży lub spędzać z nią miło czas w kawiarni. W pracy natomiast etui blokujące fale wpłynie na wydajniejsze zaangażowanie się i wejście w tzw. flow, które daje korzystne efekty w wykonaniu powierzonych pracownikowi zadań. Jest to możliwe dzięki braku rozpraszacza, jakim jest dzwoniący w nieodpowiednim momencie telefon. W tych i innych momentach życia pomoże etui antyszpiegowskie na telefon, które oprócz powyższych blokuje także podsłuch.

Brak podsłuchu na konferencji czyni ją szczerą i konkretną

Ważne dla firmy spotkanie biznesowe, na którym będą rozważane nowe nikomu jeszcze nieznane pomysły, powinno odbywać się w dużym skupieniu i bez wycieków poza obręb sali konferencyjnej. Brak podsłuchu w telefonach członków zebranej grupy czyni zlot profesjonalnym. Specjalistyczne podejście uzyska się poprzez zastosowanie etui antypodsłuchowego. To poręczny i wygodny pokrowiec na telefon, który zablokuje wszelkie sygnały radiowe i żaden operator nie uzyska podsłuchu.Poufne spotkanie zakończy się sukcesem, a wszystkie informacje zostaną zachowane wyłącznie wśród obecnych na sali osób. Inteligentne etui ma w swych ściankach zainstalowaną specjalną siatkę Faradaya. To ona blokuje wszystkie sygnały przychodzące i wychodzące. Nie trzeba blokować telefonu ani go wyłączać, czy w starszych modelach wyjmować baterię.

Uniwersalne bezpieczne etui na telefon oraz karty kredytowe

Pokrowiec ten chroni karty kredytowe i inne z wbudowanym chipem RFID. Blokuje wszelkie fale radiowe jak:- CDMA,- GSM (2G, 3G, 4G LTE),- GPS (A-GPS, Galileo, Glonass),- wi-fi,- Bluetooth,- BTS.Z tego tytułu blokuje funkcje związane z:- wysyłaniem i odbieraniem SMS, MMS,- połączeniami telefonicznymi,- aplikacjami np. Viber, Skype, WhatsApp.

Bezpieczeństwo w każdym calu

Posiadanie etui RFID z technologią antykradzieżową wpływa na ochronę użytkownika, jego danych osobowych, wszelkich informacji z nim związanych oraz zgromadzonego kapitału na koncie bankowym.Swoboda poruszania się bez namierzania miejsca pobytu posiadacza telefonu (smartfona) jest coraz bardziej pożądana w czasach szpiegowania każdego człowieka przez nieznane służby kontrolujące ludzi. Telefon w kieszeni to chip bez wszczepiania go pod skórę. Warto go schować do pokrowca z siatką Faradaya i cieszyć się prawdziwą wolnością.
Pokaż więcej wpisów z Sierpień 2020

Polecane

Etui antyszpiegowskie na telefon SilentPocket® Okazja

Etui antyszpiegowskie na telefon SilentPocket®

159,99 ZŁ brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 127,99 ZŁ/1szt.+25% Cena regularna: 299,99 ZŁ brutto/1szt.-47%
pixel