ZAMÓW DO 20:00 kurierem Inpost lub paczkomatami - paczkę WYŚLEMY JESZCZE DZISIAJ!

Jak przechowywać karty płatnicze i dokumenty?

2022-02-16
Jak przechowywać karty płatnicze i dokumenty?

Wygoda, szybkość transakcji i łatwy dostęp do wszystkich oszczędności bez potrzeby wypłacania ich z bankomatu - karty płatnicze to wynalazek, który przez ostatnie lata znacząco ułatwił nasze życie. Dzięki niemu coraz mniej osób nosi przy sobie większe ilości gotówki, które w łatwy sposób mogłyby stać się łupem złodziei. Jednak czy korzystanie z kart płatniczych całkowicie chroni nas przed rabunkiem? W jaki sposób przechowywać karty i dokumenty, by zapewnić im odpowiednie bezpieczeństwo? Koniecznie sprawdź!

Zadbaj o porządek i odpowiednią organizację

Bogata oferta zarówno portfeli, jak i stylowych etui na dokumenty i karty pozwala na idealne dostosowanie ich wielkości do oczekiwań i potrzeb. Od prostych, wykonanych z materiałów tekstylnych, po ekskluzywne skórzane modele - etui na karty musi nie tylko dobrze wyglądać, ale również spełniać kilka dodatkowych kryteriów, które pozwolą zachować bezpieczeństwo, a także idealny stan kart mimo ich częstego użytkowania.

Eleganckie portfele, dysponujące specjalnymi miejscami służącymi do przechowywania zarówno gotówki, jak i wizytówek, dokumentów, czy kart płatniczych to jedno z najwygodniejszych rozwiązań, które pozwala trzymać wszystkie najistotniejsze rzeczy w jednym miejscu. Niestety, zarówno portfel szeroki, jak i portfel cienki dysponuje ograniczoną ilością miejsca, które w przypadku posiadania większej ilości kart nie zda swojego egzaminu.

Doskonałym rozwiązaniem są zatem stylowe i eleganckie etui na dokumenty lub też etui na karty płatnicze. Nie tylko zapewniają one perfekcyjną organizację, ale również zdecydowanie więcej miejsca niż niejeden portfel. Ponadto dbają o bezpieczne przechowywanie kart, zabezpieczając je przed ewentualnymi uszkodzeniami mechanicznymi. Więcej miejsca bardzo często jest istotne nie tylko ze względu na posiadania kilku kart płatniczych, ale również wizytówek, czy popularnych kart lojalnościowych, uprawniających do zniżek i promocji.

Aluminiowy portfel z wysuwanymi kartami i ochroną kart zbliżeniowych (drewno + czerwona żywica)

Chroń swoje karty z RFID STOP™

Elektroniczne płatności to wygoda, która znacznie ułatwiła codzienne zakupy. Dzięki nim nie musimy się obawiać, że zabraknie nam gotówki w najmniej oczekiwanym momencie. Płatności zbliżeniowe to z całą pewnością rozwiązanie bardzo wygodne, czy jednak tak bezpieczne, jak pozornie mogłoby się wydawać?

Kradzież karty płatniczej to nie jedyny sposób na pozbawienie Cię dostępnych na niej środków. Skimming to przestępstwo, podczas którego dochodzi do zeskanowania, a następnie skopiowania paska magnetycznego, celem wytworzenia duplikatu działającego w dokładnie taki sam sposób jak zeskanowana karta płatnicza, Przestępca może się nią zatem posługiwać dokładnie tak jak pierwotny właściciel, obciążając za swoje zakupy jego konto bankowe.

Na szczęście na rynku dostępne są portfele i etui na kartę bankomatową, wykorzystujące technologię RFID, skutecznie zabezpieczającą ją przed zeskanowaniem. Od stylowych modeli aluminiowych, po klasyczne wersje skórzane, dzięki bogatej ofercie każdy będzie w stanie dobrać egzemplarz do swoich indywidualnych potrzeb. Dla pań szczególnie polecane są niewielkie etui na karty damskie, które zmieści się w każdej, nawet najmniejszej torebce, dla Panów z kolei stylowe portfele podkreślające klasę i dobry gust właściciela.

Portfele i etui na dokumenty oraz karty płatnicze z technologią RFID to doskonały pomysł na prezent, chroniący Twoich najbliższych przed kradzieżą i niepotrzebnym stresem, jaki może ona wywołać.

Polecane

pixel