ZAMÓW DO 20:00 kurierem Inpost lub paczkomatami - paczkę WYŚLEMY JESZCZE DZISIAJ!

Kradzież samochodu - jak się przed nią zabezpieczyć?

2020-05-22
Niestety do kradzieży aut dochodzi coraz częściej i coraz częściej wykorzystuje się nowoczesne technologie przechwytujące sygnał z kluczyka. Musimy się przed taką sytuacją zabezpieczyć i to jak najszybciej.

Etui na kluczyki keyless

Chowajmy zawsze kluczyki samochodowe w etui na kluczyki keyless, które mają w swych ściankach blokadę radiową. Kluczyki będące w etui będą bezpieczne, żaden złodziej nie przechwyci fal, dzięki którym otworzyłby drzwi naszego samochodu. Zawsze auto będzie stało tam, gdzie je zaparkujemy, bez niepotrzebnych niespodzianek. Etui wygląda dość niepozornie, jednak wszystko co najlepsze ukryte jest w środku. Mowa o technologii, która pozwala skutecznie zablokować sygnał RF, jaki emitowany jest przez kluczyki do auta.Jeżeli jesteśmy w domu i kluczyki z obsługą zbliżeniową są w kieszeni kurtki lub na stoliku to nasz samochód nadal jest łatwy do zdobycia przez osoby niepowołane. Zamknięte szyby i mury domu nie zabezpieczają przed falami radiowymi. Podobnie, gdy podróżujemy w komunikacji miejskiej mając kluczyki schowane w torbie czy płaszczu. Zadbajmy o nasz spokojny sen, byśmy nie musieli budzić się co chwila i podchodzić do okna, by sprawdzić, czy nadal nasz samochód jest na swoim miejscu. By zaoszczędzić nieprzespanych nocy i nerwów zafundujmy sobie specjalny pokrowiec na kluczyki blokujący fale radiowe i zawsze trzymajmy breloczek w tym etui. Wyjmujmy kluczyki tylko wtedy, gdy otwieramy auto lub je zamykamy.

Etui antykradzieżowe gwarantuje pełne bezpieczeństwo

Wiemy już, że potrzebujemy ustrzec się przed złodziejem samochodu. Jeżeli w tej chwili nie jesteśmy w stanie zakupić skutecznego etui (z różnych niezależnych od nas powodów), możemy zastosować na ten okres folię spożywczą aluminiową. Owijamy folią cały kluczyk zbliżeniowy i już auto jest bezpieczne od kradzieży.

Ta awaryjna alternatywa ma jednak swoje wady - najważniejszą z nich jest mało estetyczna forma. Gdy tylko będziemy mogli zakupić etui antykradzieżowe na kluczyk, zróbmy to bez wahania.Pokrowiec taki jest bardzo estetyczny, wykonany ze skóry. Jest płaski, ma klapkę zabezpieczającą przed wysunięciem się kluczyka z pokrowca. Wygodny do przechowywania w kieszeni spodni, kurtki lub w torebce.
Pokaż więcej wpisów z Maj 2020

Polecane

Etui antyszpiegowskie na telefon SilentPocket® Okazja

Etui antyszpiegowskie na telefon SilentPocket®

159,99 ZŁ brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 127,99 ZŁ/1szt.+25% Cena regularna: 299,99 ZŁ brutto/1szt.-47%
pixel