ZAMÓW DO 20:00 kurierem Inpost lub paczkomatami - paczkę WYŚLEMY JESZCZE DZISIAJ!

Poradnik prezentowy: jak wybrać rozmiar portfela?

2019-11-29
Poradnik prezentowy: jak wybrać rozmiar portfela?
Dobrze dobrany portfel czy to dla kobiety czy mężczyzny powinien być przede wszystkim praktyczny, czyli mieścić się tam, gdzie nosimy go na co dzień. Dla kobiet będzie to torebka czy plecak, dla mężczyzn płaszcz lub marynarka. Jak odnaleźć się w rozmiarach portfeli i na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Wymiary dokumentów a rozmiar portfelaMiędzynarodowa norma ISO mówiąca o maksymalnych wymiarach dokumentów takich jak karty płatnicze oraz dowód osobisty i prawo jazdy to podpowiedź, którą chętnie posiłkują się producenci portfeli. Portfele dostępne w sklepie internetowym Koruma spełniają wszystkie normy, a nawet gwarantują znacznie więcej! Gwarantują bowiem pełną ochronę wspomnianych wcześniej dokumentów dzięki technologii RFID STOP. RFID, czyli Radio-frequency identification umożliwia przesyłanie danych przy pomocy fal radiowych. Portfele RFID męskie i damskie, a także modele unisex skutecznie uniemożliwiają przechwytywanie danych z kart bankowych czy innych dokumentów. Jest to ogromny walor, na który zwróci uwagę każdy poszukujący portfela na prezent.

Portfele dla prawdziwych minimalistów

Minimalizm w dzisiejszych czasach widoczny jest w praktycznie każdym obszarze życia. Jest popularny także wśród producentów portfeli. Osoby ceniące sobie wygodne płatności, które nie noszą gotówki chętnie sięgają po aluminiowe etui z zabezpieczeniem kart kredytowych. Alternatywą dla wielbicieli portfel będzie kompaktowy portfel posiadający 6 kieszeni także z wbudowaną technologią RFID STOP. Z kolei właściciele tylko jednej karty do banku, którzy nie noszą przy sobie dodatkowych dokumentów zadowolą się etui RFID na jedną kartę. Jest to jedno z tańszych rozwiązań, które na pewno przekona do rozpoczęcia przygody z portfelami, które gwarantują najwyższy poziom bezpieczeństwa!

Portfel na kilkanaście dokumentów to rozwiązanie praktyczne!

Mężczyźni i kobiety użytkujący na co dzień portfele mają jeden problem - nadprogramowe karty do banku czy nieużywane karty biblioteczne skutecznie wypychają portfel. W takich sytuacjach dobrym pomysłem jest smukłe etui na aż 10 dokumentów. Klienci robiący zakupy w “starym stylu”, gotówką, zainteresują się obszernymi portfelami RFID, które ze względu na swoją konstrukcję, mieszczą się dosłownie wszędzie!Portfel czy etui? Kilkanaście dokumentów i parę banknotów czy jedna karta do wszystkiego? Ile osób tyle opinii i tyle potrzeb, które trzeba spełnić. W sklepie Koruma wielbiciele skórzanych akcesoriów zakupią portfel wręcz stworzony na miarę. Kilkadziesiąt modeli w różnych wersjach kolorystycznych i o różnej konstrukcji łączy jednak jeden, najważniejszy aspekt - wszystkie gwarantują bezpieczeństwo, na którym nie warto oszczędzać.
Pokaż więcej wpisów z Listopad 2019

Polecane

pixel