ZAMÓW DO 20:00 kurierem Inpost lub paczkomatami - paczkę WYŚLEMY JESZCZE DZISIAJ!

Praca z identyfikatorem- kilka przydatnych akcesoriów

2020-06-23
Praca z identyfikatorem- kilka przydatnych akcesoriów
Są przyczepiane bezpośrednio do bluzek, koszul, kamizelek, marynarek lub zawieszane na szyi. Muszą być tak umiejscowione, by nam pomagały w pracy, nie przeszkadzały i jednocześnie były widoczne dla innych.

Jaki identyfikator wybrać?Jeżeli potrzebujemy identyfikatora do pracy zawodowej, wygodnym rozwiązaniem jest umieszczenie kartki z imieniem oraz dodatkowymi danymi w przezroczystym etui na identyfikator, które może być wykonany ze sztywnej folii lub mocnego plastiku. Do foliowego etui wsuwamy kartę i albo ją laminujemy, albo zapinamy zamocowanymi zatrzaskami. Plastikowe etui na identyfikator składa się z otwieranej klapki. Po włożeniu kartki identyfikatora do środka zatrzaskujemy klapki i zawieszamy bądź doczepiamy do garderoby.

Popularna smycz na identyfikator

Przypinanie identyfikatora bezpośrednio do garderoby to wygodne rozwiązanie, lecz nie zawsze jest uniwersalne. W trakcie np. sympozjum raz jesteśmy w samych koszulach, innym razem w marynarkach lub kurtkach. Do grubego płaszcza lub kurtki ciężko przyczepić identyfikator z klamerką. Dlatego regulowana smycz na identyfikator okazuje się najbardziej uniwersalnym produktem. Nie musimy identyfikatora przepinać z jednej części garderoby na drugą, tylko w łatwy sposób wysuwamy go, ciągnąc do góry za smycz zawieszoną na szyi i wykładamy na wierzch. Smycz najlepiej się sprawdza w pracy, gdzie musimy odblokowywać drzwi za pomocą identyfikatora.

Jaka zawieszka na identyfikator do walizki podróżnej?
Wybierając się w podróż np. samolotem, musimy nasz bagaż oznaczyć. Do tego służy identyfikator, którego mocujemy do rączki walizki. Zawieszka na identyfikator do walizki musi być solidna, mocna i nieprzemakalna, aby dane zawarte na wsuniętej do niej kartki nie zamazały się pod wpływem ewentualnego zamoczenia. W takim przypadku najlepiej nabyć taką zawieszkę z przeznaczeniem do walizki. Są wykonane profesjonalnie i mogą być nie tylko jako zwykłe przezroczyste identyfikatory pokryte grubą folią z laminatem, ale także w cieszących oko różnych kształtach i kolorach, np. walizek, neseserów i innych.

Brelok z karabińczykiem do kluczy

Zwykle nosimy ze sobą duży pęk kluczy. Mamy tam klucze od domu, piwnicy, działki, samochodu itp. Przyczepiamy tam też karty rabatowe z różnych sklepów. Aby wszystkie te akcesoria były bezpieczne i się nie wypięły, powinniśmy sprawić sobie brelok z karabińczykiem. Taki zatrzask jest solidny i mocny. Bez problemu utrzyma wszystkie klucze i karty w jednym miejscu.
Pokaż więcej wpisów z Czerwiec 2020

Polecane

pixel