ZAMÓW DO 20:00 kurierem Inpost lub paczkomatami - paczkę WYŚLEMY JESZCZE DZISIAJ!

Etui na dowód rejestracyjny z zabezpieczeniem RFID

( ilość produktów: 12 )

Stosując profesjonalne etui na dowód rejestracyjny, przechowywanie tego dość dużego dokumentu stanie się wygodniejsze i bezpieczniejsze. W sklepie koruma.pl znajdziesz kilka różnokolorowych wersji pokrowców skórzanych w formacie umożliwiającym bezproblemowe przechowywanie tego specyficznego dokumentu. Warto wspomnieć, że są to etui RFID, w których bez obaw można przechowywać także zbliżeniowe karty płatnicze.

Skórzane etui na dokumenty – idealny wybór dla osób z klasą

Sprzedajemy precyzyjnie wykonane, wyprodukowane z dobrej jakości skór licowych, odpowiednio zabezpieczone pokrowce dedykowane przechowywaniu różnorodnych dokumentów. Specyficznym modelem takich pokrowców są prezentowane w tym miejscu, eleganckie etui na dowód rejestracyjny, z dodatkowymi slotami na karty bankowe, karty dostępowe do budynków, dowód osobisty, prawo jazdy czy gotówkę. W wielu pokrowcach znalazło się również oddzielne miejsce na zdjęcia bliskich. Co niezwykle istotne, są to specjalne etui RFID, wyposażone w system zabezpieczający przed nieautoryzowanym, zdalnym odczytem danych z dokumentów elektronicznych, takich jak zbliżeniowe karty płatnicze czy dokumenty biometryczne.

Zainwestuj w nowoczesne, umiejętnie zabezpieczone etui na dowód rejestracyjny, zbliżeniowe karty płatnicze i gotówkę, a zyskasz okazję do ostatecznej rezygnacji ze stosowania tradycyjnego, zajmującego znacznie więcej miejsca, dużego portfela. Nasze etui RFID to elegancki, wygodny i bezpieczny sposób na przechowywanie podstawowych dokumentów, które zawsze warto mieć pod ręką. Zapraszamy do składania zamówień!

pixel