ZAMÓW DO 20:00 kurierem Inpost lub paczkomatami - paczkę WYŚLEMY JESZCZE DZISIAJ!

Damskie etui RFID antykradzieżowe na paszport

( ilość produktów: 13 )

Eleganckie i funkcjonalne damskie etui na paszport pomoże w zabezpieczeniu cennego dokumentu przed uszkodzeniem, a w przypadku paszportów biometrycznych, przed odczytaniem zapisanych na nich informacji przez nieuprawnione do tego osoby. Chroń swoje dane i dbaj o atrakcyjny wygląd dokumentu uprawniającego do przekraczania granic, wybierając jeden z naszych pokrowców.

Damskie etui na paszport biometryczny z zabezpieczeniem RFID

Dostępne u nas damskie etui na paszport biometryczny posiada zabezpieczenie RFID STOP. RFID fizycznie rozprasza fale o odpowiedniej częstotliwości i nie dopuszcza, by potencjalny złodziej danych mógł sczytać je z paszportu za pomocą jakiejkolwiek technologii.Każde etui damskie na paszport biometryczny zostało zaprojektowane także z myślą o wygodzie i ergonomii. Pomimo zastosowanych zabezpieczeń, codzienne użytkowanie etui nie stwarza żadnych kłopotów funkcjonalnych. Można się nim posługiwać w normalny sposób, a z zewnątrz etui nie różni się niczym od analogicznych produktów tego rodzaju. Ponadto zadbaliśmy o to, by każdy klient mógł wybrać damskie etui na paszport biometryczny w różnych wariantach jeśli chodzi o kolorystykę. Do produkcji etui zastosowaliśmy naturalną skórę licową gwarantującą elegancki i efektowny wygląd, a także wytrzymałość na wysokim poziomie.

Jednym z niedocenianych niebezpieczeństw, na jakie jesteśmy narażeni podczas zagranicznych podróży, jest kradzież danych. Jeśli korzystasz z biometrycznego paszportu i nie stosujesz specjalnego zabezpieczenia, nieuprawniona osoba może zdalnie odczytać poufne informacje. Stosując etui RFID z ekranowaniem uniemożliwiającym kradzież danych, poczujesz się znacznie bezpieczniej. Do dyspozycji klientów sklepu koruma.pl przygotowaliśmy różnokolorowe, skórzane i tekstylne etui na paszport, również w formie większego pokrowca z dodatkowym miejscem na inne dokumenty, gotówkę lub karty płatnicze. Oferowane przez nas damskie etui na paszport wyróżniają się doskonałą jakością wykonania, dużą funkcjonalnością i skromną elegancją. To przydatny gadżet dla każdej osoby wybierającej się w zagraniczną podróż i doskonały pomysł na drobny prezent.

Skorzystaj z oferty przygotowanej przez naszą firmę i zamów minimalistyczną okładkę na paszport lub dedykowane ochronie danych, damskie etui na paszport biometryczny z zabezpieczeniem RFID. Znajdziesz w tym miejscu bogaty wybór tego typu pokrowców. Ponadto sprzedajemy antykradzieżowe portfele, plecaki i torby. Przyjrzyj się całości naszej oferty, a z pewnością trafisz na coś interesującego.

 

pixel