ZAMÓW DO 20:00 kurierem Inpost lub paczkomatami - paczkę WYŚLEMY JESZCZE DZISIAJ!

Męskie etui RFID antykradzieżowe na paszport

( ilość produktów: 10 )

Stosując odpowiednio zabezpieczone etui na paszport, chronisz cenny dokument przed zabrudzeniem lub uszkodzeniem, jednocześnie w przypadku paszportów biometrycznych, ograniczasz ryzyko kradzieży tożsamości. Dzięki ekranowaniu zdalny dostęp do informacji zapisanych w dokumencie jest niemożliwy. Niestety kradzieże danych przy pomocy specjalistycznego sprzętu to niemal codzienność. Uchronienie się przed tym jest niemożliwe w inny sposób niż fizyczne zabezpieczenie dokumentu przed falami radiowymi. Technologia RFID STOP™, jest w tej kwestii w bardzo skuteczna. Męskie etui na paszport biometryczny pozwoli zapewnić bezpieczeństwo dokumentom, a jednocześnie nie sprawia problemów podczas codziennego użytkowania i zachowuje pełną funkcjonalność przy estetycznym wyglądzie.

Sprawdź naszą ofertę i zamów wybrany z prezentowanych pokrowców. Polecamy!

Zapisane w biometrycznym paszporcie dane mogą być odczytane w sposób zdalny przez nieuprawnioną do tego osobę. Dlatego podróżując, warto umieścić tego typu dokument w etui RFID, które uniemożliwi kradzież tożsamości. W ofercie sklepu koruma.pl znajdziesz minimalistyczne męskie etui na paszport, skórzane okładki na paszport i większe pokrowce z dodatkowym miejscem na inne dokumenty czy karty płatnicze. Prezentowane akcesoria pomogą zabezpieczyć cenny dokument nie tylko przed jego fizycznym uszkodzeniem, ale i przed możliwą kradzieżą zapisanych w nim danych. Możesz wybierać spośród etui wykonanych z naturalnej skóry licowej, lekkiego poliestru lub przystępnej cenowo skóry ekologicznej. Pamiętaj także, że w sklepie znajdziesz nie tylko męskie etui na paszport, ale również ich wersje dedykowane paniom.

Męskie etui na paszport biometryczny

Dostępne u nas męskie etui na paszport biometryczny nie tylko całkowicie zabezpiecza przed kradzieżą danych, ale także jest bardzo eleganckie. Minimalistyczne wzornictwo świetnie pasuje zarówno do formalnego ubioru, jak i casualowych stylizacji. Jest ono u nas dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej ? od stonowanych barw, aż po jaskrawe odcienie czerwieni i innych kolorów. Ponadto proponujemy wiele wersji, jeśli chodzi o kształt i pojemność etui. Dbamy także o najwyższą jakość wykonania, która nie pozostawia nic do życzenia.

Wybierz solidne etui na paszport i poczuj się bezpieczniej podczas zagranicznych wojaży. Drobny gadżet w znaczący sposób poprawi ochronę ważnego dokumentu, zabezpieczając go przed zabrudzeniami i uszkodzeniami natury mechanicznej, a w przypadku paszportów biometrycznych, również przed ryzykiem kradzieży zapisanych w nim danych. Przyjrzyj się naszym produktom i zamów jeden z nich!

pixel