ZAMÓW DO 20:00 kurierem Inpost lub paczkomatami - paczkę WYŚLEMY JESZCZE DZISIAJ!

Etui na paszport na szyję RFID

( ilość produktów: 3 )

Etui na paszport na szyję to niezbędny dodatek dla osób podróżujących, którzy chcą mieć swoje dokumenty zawsze przy sobie, jednocześnie chroniąc je przed kradzieżą. Etui na paszport na szyję to wygodna i praktyczna forma przechowywania ważnych dokumentów, takich jak paszport, bilet lotniczy, karta pokładowa czy dowód osobisty.

Etui na paszport na szyję zwykle wykonane są z materiałów o wysokiej jakości, które zapewniają trwałość i wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne. Etui te posiadają kilka przegródek i kieszonek, które umożliwiają przechowywanie nie tylko paszportu, ale także innych ważnych dokumentów i przedmiotów, takich jak karta kredytowa, pieniądze czy telefon. Dodatkowo, etui na paszport na szyję są wyposażone w specjalną ochronę RFID, która chroni przed kradzieżą danych.

Ochrona RFID polega na zastosowaniu specjalnej folii lub materiałów blokujących sygnały radiowe, które uniemożliwiają skanowanie i odczytanie informacji z chipa paszportu lub karty kredytowej przez nieuprawnione osoby. Dzięki temu, przechowywane w etui na paszport na szyję dokumenty są bezpieczne i zabezpieczone przed kradzieżą danych.

Etui na paszport na szyję są bardzo wygodne w użyciu. Regulowany pasek umożliwia dostosowanie długości etui do indywidualnych potrzeb, a wygodna forma noszenia na szyi pozwala na łatwy dostęp do przechowywanych dokumentów. Etui na paszport na szyję są również bardzo stylowe, oferowane są w różnych wzorach i kolorach, co pozwala na wybranie modelu odpowiedniego do indywidualnego gustu.

W skrócie, etui na paszport na szyję to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą podróżować z dokumentami zawsze przy sobie, a jednocześnie zabezpieczyć je przed kradzieżą. Dzięki ochronie RFID i wygodnej formie noszenia, etui na paszport na szyję zapewniają bezpieczeństwo i komfort podczas podróży.

pixel