ZAMÓW DO 20:00 kurierem Inpost lub paczkomatami - paczkę WYŚLEMY JESZCZE DZISIAJ!

Metalowe pudełko Keyless na kluczyki samochodowe

( ilość produktów: 2 )

Metalowe pudełko na kluczyki samochodowe to idealne rozwiązanie dla osób posiadających klucze typu keyless. Ten model pudełka Faradaya na kluczyki Keyless zabezpiecza kluczyki przed kradzieżą na tzw. "walizkę" dzięki technologii SilentPocket®. Metalowe pudełko na kluczyki samochodowe jest zaprojektowane specjalnie na jeden kluczyk, co zapewnia doskonałe dopasowanie. Dodatkowo, zastosowana w nim technologia chroni kluczyki przed nieuprawnionym dostępem i zabezpiecza przed sygnałami radiowymi. To praktyczne i bezpieczne rozwiązanie dla właścicieli samochodów z kluczykami bezkluczykowymi.

Ochrona kluczyka przed skanowaniem

W dzisiejszych czasach ochrona kluczyka samochodowego przed nieautoryzowanym dostępem jest niezbędna. Metalowe pudełko na kluczyki samochodowe to doskonałe rozwiązanie dla każdego kierowcy, który chce zabezpieczyć swój kluczyk przed skanowaniem przez złodziei. Dzięki specjalnej konstrukcji, która blokuje sygnały radiowe, nasze pudełka skutecznie uniemożliwiają dostęp do systemu keyless w Twoim pojeździe.

Każde pudełko wykonane jest z wysokiej jakości metalu, który zapewnia trwałość i wytrzymałość. Dodatkowo, jego kompaktowe rozmiary umożliwiają łatwe przechowywanie zarówno w domu, jak i w samochodzie.

Bezpieczne przechowywanie kluczy samochodowych

Przechowywanie kluczy w naszym metalowym pudełku gwarantuje nie tylko ochronę przed skanowaniem, ale także przed uszkodzeniami mechanicznymi. Solidna konstrukcja zapobiega przypadkowym uszkodzeniom, a zamknięcie na klucz lub kod zapewnia, że tylko upoważnione osoby będą miały do nich dostęp.

Ponadto, proponujemy różnorodność modeli, które dostosowane są do indywidualnych potrzeb i preferencji użytkowników. Niezależnie od tego, czy szukasz pudełka na jeden kluczyk, czy potrzebujesz większego rozwiązania na kilka kluczy, znajdziesz u nas produkt spełniający Twoje oczekiwania.

Jak wybrać odpowiednie pudełko?

Wybór odpowiedniego pudełka na kluczyki samochodowe zależy od kilku czynników. Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na materiał wykonania i jego zdolności do blokowania sygnałów radiowych. Należy również uwzględnić rozmiar i liczbę kluczyków, które planujesz w nim przechowywać. Nasze pudełka są dostępne w różnych rozmiarach i konfiguracjach, co pozwala na idealne dopasowanie do Twoich potrzeb.

Jeżeli masz wątpliwości, które z dostępnych modeli będzie najodpowiedniejsze, zapraszamy do kontaktu z naszym działem obsługi klienta, który chętnie pomoże Ci dokonać odpowiedniego wyboru.

Zapewnienie bezpieczeństwa

Nasze metalowe pudełka na kluczyki samochodowe są nie tylko praktyczne, ale także stylowe. Oferujemy różnorodność kolorów i wykończeń, które mogą być dopasowane do stylu każdego kierowcy. Niezależnie od tego, czy preferujesz klasyczną elegancję, czy nowoczesne rozwiązania, nasze produkty spełnią Twoje oczekiwania zarówno pod względem estetycznym, jak i funkcjonalnym.

W naszej ofercie znajdziesz także pudełka z dodatkowymi funkcjami, takimi jak wewnętrzne poduszki amortyzujące, które dodatkowo chronią kluczyki przed uszkodzeniami podczas przenoszenia.

Każdy produkt z naszej oferty został starannie wyselekcjonowany i przetestowany, aby zapewnić najwyższy poziom bezpieczeństwa i satysfakcji. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą i wybrania najlepszego rozwiązania dla siebie i swojego samochodu.

pixel