ZAMÓW DO 19:45 kurierem Inpost lub paczkomatami - paczkę WYŚLEMY JESZCZE DZISIAJ!

Paszportówka antykradzieżowa RFID

( ilość produktów: 3 )

Paszportówka antykradzieżowa to praktyczne i wygodne rozwiązanie dla osób, które chcą mieć pod ręką najważniejsze dokumenty, takie jak paszport, karty czy telefon, a jednocześnie czuć się bezpiecznie i chronić się przed kradzieżą danych. Paszportówka ta jest wyposażona w specjalne kieszenie i przegródki, które umożliwiają przechowywanie i organizację najpotrzebniejszych przedmiotów. Ponadto, paszportówka antykradzieżowa oferuje dyskretną ochronę RFID, dzięki czemu dane osobowe i karty płatnicze są bezpiecznie przechowywane i nie podlegają kradzieży.

W paszportówce antykradzieżowej znajduje się miejsce na telefon, karty oraz paszport, dzięki czemu można mieć wszystko pod kontrolą i zawsze mieć przy sobie najważniejsze przedmioty. Certyfikowana ochrona zapewniona przez tę paszportówkę pozwala na swobodne poruszanie się bez obawy o kradzież danych osobowych lub finansowych.

Ta dyskretna saszetka antykradzieżowa jest idealna dla osób, które cenią sobie komfort i bezpieczeństwo podczas podróży lub codziennych czynności. Dzięki paszportówce antykradzieżowej można uniknąć niepotrzebnych stresów związanych z utratą ważnych dokumentów oraz poczucia bezpieczeństwa, wiedząc że przechowywane są one w bezpiecznym miejscu z certyfikowaną ochroną RFID.

pixel