ZAMÓW DO 20:00 kurierem Inpost lub paczkomatami - paczkę WYŚLEMY JESZCZE DZISIAJ!

Paszportówka RFID na szyję

( ilość produktów: 3 )

Paszportówka na szyję to praktyczny dodatek dla osób, które często podróżują i chcą mieć swoje dokumenty zawsze pod ręką. Paszportówki te zostały zaprojektowane w taki sposób, aby można było je nosić na szyi, dzięki czemu paszport i inne dokumenty są zawsze w zasięgu ręki, a jednocześnie bezpiecznie zabezpieczone.

Wiele paszportówek na szyję posiada dodatkowe funkcje, takie jak ochrona RFID, która chroni ważne informacje zapisane na chipie paszportu przed kradzieżą danych przez nieuprawnione osoby. Takie paszportówki nazywane są też paszportówkami antykradzieżowymi. Ochrona ta jest zapewniana dzięki specjalnej folii lub materiałom blokującym sygnały radiowe, które uniemożliwiają skanowanie i odczytanie informacji z chipa paszportu.

Paszportówki na szyję są zazwyczaj wykonane z trwałych i odpornych materiałów, takich jak skóra, nylon lub tworzywo sztuczne, aby zapewnić ochronę przed uszkodzeniami i zabrudzeniami. Posiadają również dodatkowe kieszonki i przegródki, które umożliwiają przechowywanie innych drobiazgów, takich jak karty kredytowe, bilety lotnicze czy pieniądze.

Podsumowując, paszportówka na szyję to praktyczne i wygodne rozwiązanie dla osób, które chcą mieć swoje dokumenty zawsze przy sobie. Paszportówki te oferują nie tylko wygodne przechowywanie paszportu i innych dokumentów, ale także zapewniają ochronę przed kradzieżą danych dzięki zastosowaniu specjalnej technologii RFID.

pixel