ZAMÓW DO 20:00 kurierem Inpost lub paczkomatami - paczkę WYŚLEMY JESZCZE DZISIAJ!

Portfel skórzany z zabezpieczeniem RFID

( ilość produktów: 140 )

Elegancki portfel skórzany to wygoda przechowywania gotówki, kart bankowych oraz różnorodnych dokumentów osobistych. Jeśli szukasz takiego produktu, zapoznaj się z ofertą przygotowaną przez sklep koruma.pl i zamów skórzaną wersję portfela uzupełnionego sprawdzonym systemem zabezpieczającym przez zdalnym odczytem danych ze zbliżeniowych kart lub dokumentów biometrycznych.

Bezpieczny portfel w wersji skórzanej – dla kobiet i mężczyzn

Klientom naszego sklepu oferujemy portfele różnych rozmiarów, wyprodukowane z doskonałej jakości skór naturalnych, wyróżniające się dużą elegancją i wysokim poziomem funkcjonalności użytkowej. Korzystając z naszej oferty, możesz zamówić skórzany portfel antykradzieżowy damski, duży lub mały, ze slotami na karty bankowe i dokumenty osobiste, ewentualnie z dodatkowym miejscem na gotówkę, bilety czy fotografie bliskich. W sklepie zamówisz również męski portfel skórzany z miejscem na dowód rejestracyjny, z zabezpieczeniem RFID przed elektroniczną kradzieżą danych. Portfel z zabezpieczeniem RFID blokuje sygnał radiowy, tym samym uniemożliwia odczyt danych z umieszczonych w jego wnętrzu kart zbliżeniowych lub dokumentów biometrycznych.

Zapoznaj się z pełnym asortymentem naszego sklepu i zamów skórzany portfel antykradzieżowy w pożądanym rozmiarze i preferowanym przez siebie stylu wykonania. Sprzedajemy portfele wyprodukowane ze skór licowych, w wielu kolorach, z różną liczbą slotów, kieszonek i przegródek na gotówkę oraz dokumenty. Co trzeba podkreślić, zawsze są to portfele z systemem RFID, zabezpieczające przed elektroniczną kradzieżą danych.

pixel