ZAMÓW DO 20:00 kurierem Inpost lub paczkomatami - paczkę WYŚLEMY JESZCZE DZISIAJ!

Skórzany portfel damski antykradzieżowy RFID

( ilość produktów: 66 )

Chroń swoje karty kredytowe i zbliżeniowe, dokumenty biometryczne, karty dostępu i elektroniczne bilety komunikacji miejskiej przed złodziejami, do ich przechowywania wykorzystując bezpieczny portfel damski antykradzieżowy RFID skórzany. Dzięki technologii blokującej sygnały radiowe, przechowywane we wnętrzu portfela dokumenty elektroniczne są bezpieczne - portfel zapobiega przechwyceniu i zdalnej kradzieży danych.

Modne portfele antykradzieżowe damskie RFID w różnych kolorach

Korzystając z oferty naszego sklepu, możesz zamówić elegancki i funkcjonalny portfel damski antykradzieżowy RFID skórzany o orientacji pionowej lub poziomej, w formie dużej portmonetki z miejscem na telefon, bilon i banknoty, zgrabnego etui z miejscem na karty lub wielofunkcyjnego organizera podróżnego do bezpiecznego przechowywania biometrycznych dokumentów, kart płatniczych czy biletów elektronicznych. Możesz wybierać pomiędzy portfelami dużymi i małymi, w kolorze czarnym, brązowym, czerwonym, granatowym, zielonym, a nawet żółtym. W zależności od potrzeb możesz zdecydować się na pojemną portmonetkę lub wybrać zgrabny portfel damski skórzany z RFID, wyposażony jedynie w podstawowe funkcjonalności - kilka slotów na karty i dokumenty oraz zakładkę na banknoty.

Dzięki technologii blokowania sygnałów radiowych dokumenty elektroniczne, w tym zbliżeniowe karty płatnicze przechowywane wewnątrz portfela RFID są chronione przed kradzieżą przypisanych do nich środków oraz zapisanych w nich elektronicznych danych. Inwestycja w nowoczesny portfel damski antykradzieżowy RFID skórzany to sposób na zwiększenie poczucia bezpieczeństwa, zarówno podczas codziennych zakupów, jak i krajowych lub zagranicznych wyjazdów.

Postaw na sprawdzoną technologię i już dziś zamów modny portfel damski antykradzieżowy RFID skórzany w sklepie Koruma.pl - wybieraj spośród kilkunastu modeli zgrabnych etui, klasycznych portfeli i większych portmonetek wyposażonych w wiele funkcjonalności. Bezpieczne portfele są wykonane z najlepszych gatunków skór naturalnych, co przekłada się na ich trwałość oraz niezwykle estetyczny wygląd. Polecamy!

pixel