ZAMÓW DO 20:00 kurierem Inpost lub paczkomatami - paczkę WYŚLEMY JESZCZE DZISIAJ!

Pudełko antykradzieżowe na kluczyki do auta Keyless

( ilość produktów: 5 )

Bezpieczne pudełko antykradzieżowe na kluczyk samochodowy Keyless

Jeśli potrzebujesz bezpiecznego miejsca na swoje klucze, pudełko antykradzieżowe na kluczyk jest idealnym rozwiązaniem. Nasze pudełko jest zaprojektowane, aby pomieścić jeden lub wiele kluczyków, zapewniając ochronę przed kradzieżą za pomocą technologii RFID. Dzięki ochronie RFID możesz mieć pewność, że Twoje klucze są bezpieczne przed nieuprawnionym dostępem. To idealne rozwiązanie dla osób, które chcą mieć pewność, że ich klucze są chronione, a jednocześnie chcą zachować funkcjonalność i styl. Nasze pudełko antykradzieżowe na kluczyk jest lekkie i łatwe w użyciu, dzięki czemu możesz mieć swój klucz zawsze przy sobie bez obawy o kradzież.

Pudełko antykradzieżowe na kluczyk keyless – najlepsza ochrona RFID

Pudełko antykradzieżowe na kluczyk Keyless, dostępne w naszej ofercie, to zaawansowane rozwiązanie wykorzystujące technologię RFID do ochrony przed kradzieżą. RFID, czyli Radio Frequency Identification, to technologia pozwalająca na identyfikację za pomocą fal radiowych. W kontekście zabezpieczeń samochodowych oznacza to blokowanie sygnałów emitowanych przez kluczyk Keyless, co skutecznie uniemożliwia złodziejom przechwycenie i skopiowanie tych sygnałów. Nasze pudełka są zaprojektowane z myślą o maksymalnej efektywności – wykonane z wysokiej jakości materiałów przewodzących tworzą barierę, której nie pokonają żadne metody kradzieży na odległość. Dzięki temu możesz mieć pewność, że Twój samochód jest bezpieczny, a Ty możesz spać spokojnie, nie martwiąc się o jego ochronę.

Wybierz zabezpieczenie kluczyków przed kradzieżą “na walizkę”

Kradzież „na walizkę” to metoda, która staje się coraz bardziej popularna wśród złodziei samochodowych. Polega na przechwytywaniu sygnału z kluczyka Keyless, nawet gdy znajduje się on w domu, i przekazywaniu go do pojazdu za pomocą specjalnych urządzeń. Nasze pudełka antykradzieżowe są odpowiedzią na to zagrożenie. Wyposażone w specjalne warstwy blokujące sygnały radiowe, skutecznie uniemożliwiają jakiekolwiek próby przechwycenia sygnału z Twojego kluczyka. Pudełka te są nie tylko funkcjonalne, ale również stylowe i wygodne w użytkowaniu. Niezależnie od tego, czy trzymasz je w domu, czy zabierasz ze sobą w podróż, zawsze możesz mieć pewność, że Twoje kluczyki są w pełni zabezpieczone.

Niezawodne etui antykradzieżowe, czyli pudełko Faradaya

Nasze niezawodne etui antykradzieżowe, znane również jako pudełka Faradaya, to niezbędne akcesorium dla każdego właściciela samochodu z systemem Keyless. Dzięki zaawansowanej konstrukcji, bazującej na zasadzie klatki Faradaya, pudełka te skutecznie blokują wszelkie sygnały radiowe, zapewniając pełną ochronę przed kradzieżą. Klatka Faradaya z technologią RFID to struktura wykonana z materiałów przewodzących, która izoluje wnętrze przed zewnętrznymi polami elektromagnetycznymi. W praktyce oznacza to, że kluczyki przechowywane w takim pudełku są całkowicie odcięte od możliwości komunikacji z samochodem, co uniemożliwia złodziejom przechwycenie sygnału. Nasze pudełka są solidnie wykonane, trwałe i wygodne w użytkowaniu, a także eleganckie, co czyni je idealnym wyborem dla każdego, kto ceni sobie bezpieczeństwo samochodu i styl.

pixel