ZAMÓW DO 20:00 kurierem Inpost lub paczkomatami - paczkę WYŚLEMY JESZCZE DZISIAJ!

Saszetka antykradzieżowa na szyję z zabezpieczeniem RFID

( ilość produktów: 3 )

Saszetka antykradzieżowa na szyję to praktyczny i funkcjonalny dodatek dla osób, które chcą podróżować bezpiecznie i zabezpieczyć swoje wartościowe przedmioty przed kradzieżą. Saszetki te są specjalnie zaprojektowane, aby można je było nosić na szyi, co umożliwia łatwy dostęp do przechowywanych przedmiotów, a jednocześnie zapewniają ochronę przed kradzieżą.

Saszetki antykradzieżowe na szyję są wykonane z materiałów o wysokiej jakości, które zapewniają wytrzymałość i trwałość. Saszetki te posiadają kilka przegródek i kieszonki, w których można przechowywać wartościowe przedmioty, takie jak paszport, karta kredytowa, pieniądze czy telefon. Dodatkowo, saszetki te są wyposażone w system ochrony RFID, który chroni ważne informacje zapisane na chipie paszportu lub karcie kredytowej przed kradzieżą danych przez nieuprawnione osoby.

Saszetka antykradzieżowa na szyję

Ochrona RFID polega na zastosowaniu specjalnej folii lub materiałów blokujących sygnały radiowe, które uniemożliwiają skanowanie i odczytanie informacji z chipa paszportu lub karty kredytowej. Dzięki temu, przechowywane w saszetce antykradzieżowej przedmioty są bezpieczne i zabezpieczone przed kradzieżą danych.

Saszetki antykradzieżowe na szyję są wygodne i łatwe w użyciu. Ich regulowany pasek umożliwia dopasowanie saszetki do indywidualnych potrzeb, a wygodna forma noszenia na szyi zapewnia łatwy dostęp do przechowywanych przedmiotów. Saszetki te są idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą podróżować bezpiecznie i bez obawy o utratę wartościowych przedmiotów.

pixel