ZAMÓW DO 20:00 kurierem Inpost lub paczkomatami - paczkę WYŚLEMY JESZCZE DZISIAJ!

Saszetka antykradzieżowa pod ubranie z zabezpieczeniem RFID

( ilość produktów: 5 )

Saszetka antykradzieżowa pod ubranie to praktyczny dodatek dla osób, które chcą zabezpieczyć swoje wartościowe przedmioty podczas podróży lub w miejscach publicznych. Saszetki te są specjalnie zaprojektowane, aby można je było nosić pod ubraniem, co sprawia, że przedmioty przechowywane w saszetce są niewidoczne dla innych osób i trudne do skradzenia.

Saszetki antykradzieżowe posiadają dodatkowe funkcje, takie jak ochrona RFID, która chroni ważne informacje zapisane na chipie paszportu lub karcie kredytowej przed kradzieżą danych przez nieuprawnione osoby. Saszetki te nazywane są też paszportówkami antykradzieżowymi. Ochrona ta jest zapewniana dzięki specjalnej folii lub materiałom blokującym sygnały radiowe, które uniemożliwiają skanowanie i odczytanie informacji z chipa paszportu lub karty kredytowej.

Saszetki antykradzieżowe pod ubranie są zazwyczaj wykonane z miękkich i elastycznych materiałów, które nie powodują dyskomfortu podczas noszenia. Posiadają one również kilka przegródek i kieszonki, w których można przechowywać wartościowe przedmioty, takie jak paszport, karta kredytowa, pieniądze czy telefon.

Podsumowując, saszetka antykradzieżowa pod ubranie to praktyczne i wygodne rozwiązanie dla osób, które chcą zabezpieczyć swoje wartościowe przedmioty przed kradzieżą i utratą. Saszetki te oferują nie tylko wygodne i niewidoczne przechowywanie, ale także zapewniają ochronę przed kradzieżą danych dzięki zastosowaniu specjalnej technologii RFID.

pixel