ZAMÓW DO 20:00 kurierem Inpost lub paczkomatami - paczkę WYŚLEMY JESZCZE DZISIAJ!

Saszetka na pieniądze i dokumenty RFID

( ilość produktów: 5 )

Saszetka na pieniądze i dokumenty to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą mieć swoje najważniejsze rzeczy zawsze przy sobie podczas podróży. Saszetka ta zapewnia doskonałą ochronę przed kradzieżą i oszustwami, dzięki wbudowanej ochronie RFID, która blokuje próby nieuprawnionego odczytu danych z kart płatniczych i dokumentów tożsamości. Dodatkowo, saszetka wyposażona jest w miejsce na telefon, co sprawia, że jest praktyczna i funkcjonalna.

Paszportówka antykradzieżowa z certyfikowaną ochroną RFID⛔STOP™ pozwala na bezpieczne przechowywanie paszportów, dowodów osobistych i innych dokumentów. Można ją nosić pod ubraniem lub na szyi, co zapewnia dodatkowe zabezpieczenie przed kradzieżą.

Saszetka na pieniądze i dokumenty to nie tylko funkcjonalne rozwiązanie, ale również stylowy dodatek do każdej podróżowej stylizacji. Dzięki swojej estetyce pasuje zarówno do eleganckiej, jak i casualowej garderoby. Dodatkowo, dostępne są różne kolory i wzory, które pozwolą dobrać odpowiednią saszetkę do swojego stylu.

Wszystkie saszetki z kategorii "Saszetka na pieniądze i dokumenty" posiadają certyfikowaną ochronę RFID⛔STOP™, co oznacza, że są to produkty najwyższej jakości, zapewniające pełne bezpieczeństwo podczas podróży.

pixel