ZAMÓW DO 19:45 kurierem Inpost lub paczkomatami - paczkę WYŚLEMY JESZCZE DZISIAJ!
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Saszetka na pieniądze na szyję

( ilość produktów: 3 )

Saszetka na pieniądze na szyję to doskonały wybór dla podróżników poszukujących wygody i bezpieczeństwa. Ta praktyczna saszetka jest zaprojektowana z myślą o ochronie przed kradzieżą tożsamości, dzięki certyfikowanej ochronie RFID⛔STOP™, która uniemożliwia skanowanie Twoich kart i dokumentów przez osoby niepowołane.

Saszetka na pieniądze na szyję jest także idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą mieć swoje dokumenty i pieniądze zawsze przy sobie, bez konieczności noszenia torby czy plecaka. Dodatkowo, posiada ona specjalne miejsce na telefon, dzięki czemu zawsze będziesz miał go pod ręką.

Ta saszetka na pieniądze na szyję jest dostępna w wersji damska i męska, z różnymi kolorami i wzorami do wyboru. Jej wykonanie z wysokiej jakości materiałów sprawia, że jest trwała i odporna na uszkodzenia. Dzięki praktycznym rozmiarom, zmieści się w niej wiele drobiazgów, które mogą się przydać w podróży.

Wszystko to sprawia, że saszetka na pieniądze na szyję to niezbędny element każdej podróży, gwarantujący wygodę i bezpieczeństwo.

pixel