ZAMÓW DO 20:00 kurierem Inpost lub paczkomatami - paczkę WYŚLEMY JESZCZE DZISIAJ!

Saszetka na szyję damska RFID

( ilość produktów: 3 )

Saszetka na szyję damska to funkcjonalny i elegancki dodatek, który umożliwia bezpieczne przechowywanie ważnych przedmiotów podczas podróży lub codziennych zajęć. Saszetki te charakteryzują się ergonomicznym kształtem oraz regulowanym paskiem, który umożliwia ich dopasowanie do indywidualnych potrzeb użytkowniczek.

Saszetki na szyję damskie posiadają wiele przegródek i kieszonek, w których można bezpiecznie przechowywać paszporty, dokumenty, karty kredytowe, pieniądze, bilety i wiele innych drobiazgów. Ważnym elementem saszetek na szyję damska jest ochrona RFID. Wiele z nich jest wyposażonych w certyfikowaną ochronę RFID⛔STOP™, która chroni przed kradzieżą danych przechowywanych na kartach kredytowych i innych elektronicznych urządzeniach.

Kolejną zaletą saszetek na szyję damska jest to, że wiele z nich posiada specjalne miejsce na telefon. Dzięki temu, użytkowniczki mogą mieć swój telefon zawsze przy sobie, co ułatwia dostęp do niego w każdej chwili.

Saszetki na szyję damska wykonane są z różnych materiałów, takich jak skóra naturalna, skóra ekologiczna, nylon czy poliester. Dzięki temu, można dobrać saszetkę do indywidualnych preferencji i stylu.

Podsumowując, saszetka na szyję damska to funkcjonalny i elegancki dodatek, który umożliwia bezpieczne przechowywanie ważnych dokumentów i przedmiotów podczas podróży lub codziennych zajęć. Dzięki ochronie RFID, paszportówce antykradzieżowej, specjalnemu miejscu na telefon i certyfikowanej ochronie RFID⛔STOP™, saszetki te są idealnym rozwiązaniem dla każdej kobiety, która ceni sobie bezpieczeństwo, praktyczność i styl.

pixel