ZAMÓW DO 20:00 kurierem Inpost lub paczkomatami - paczkę WYŚLEMY JESZCZE DZISIAJ!

Saszetka podróżna antykradzieżowa na szyję RFID

( ilość produktów: 3 )

Saszetka podróżna na szyję to niezastąpiony dodatek dla osób, które chcą mieć swoje najważniejsze rzeczy zawsze przy sobie podczas podróży. Ta wygodna i praktyczna saszetka z łatwością pomieści paszport, bilety, pieniądze, karty kredytowe i inne ważne dokumenty.

Saszetki podróżne na szyję są wykonane z wytrzymałych materiałów, takich jak nylon, poliester lub skóra ekologiczna, co zapewnia długą żywotność produktu. Saszetki podróżne na szyję posiadają specjalne przegródki i kieszonki, które umożliwiają przechowywanie wielu przedmiotów, takich jak paszport, karta pokładowa, bilety lotnicze, dowód osobisty, telefon, pieniądze i wiele innych.

Ważnym elementem saszetek podróżnych na szyję jest ochrona RFID. Saszetki te posiadają specjalną folię lub materiał blokujący sygnały radiowe, co uniemożliwia odczytanie informacji z chipa paszportu lub karty kredytowej przez nieuprawnione osoby. Dzięki temu, przechowywane w saszetce podróżnej na szyję dokumenty są bezpieczne i zabezpieczone przed kradzieżą danych.

Saszetki podróżne na szyję są bardzo wygodne w użyciu. Regulowany pasek umożliwia dostosowanie długości saszetki do indywidualnych potrzeb, a wygodna forma noszenia na szyi pozwala na łatwy dostęp do przechowywanych dokumentów. Saszetki te są również bardzo stylowe, oferowane są w różnych wzorach i kolorach, co pozwala na wybranie modelu odpowiedniego do indywidualnego gustu.

W skrócie, saszetka podróżna na szyję to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą mieć swoje najważniejsze rzeczy zawsze przy sobie podczas podróży. Dzięki ochronie RFID i wygodnej formie noszenia, saszetka podróżna na szyję zapewniają bezpieczeństwo i komfort podczas podróży.

pixel