ZAMÓW DO 20:00 kurierem Inpost lub paczkomatami - paczkę WYŚLEMY JESZCZE DZISIAJ!

Mały portfel RFID z zabezpieczeniem RFID

( ilość produktów: 103 )

Jeśli na co dzień nie korzystasz z gotówki i nie lubisz nosić przy sobie wszystkich dokumentów, zdecyduj się na mały portfel z systemem blokującym zdalny odczyt danych ze zbliżeniowych kart płatniczych umieszczonych w jego wnętrzu. W sklepie koruma.pl znajdziesz kilkanaście wersji skórzanych portfeli damskich i męskich z systemem RFID STOP, wyposażonych w sloty na karty, dokumenty osobiste i banknoty.

Nowoczesne portfele RFID w zminiaturyzowanej wersji

Wyprodukowany z dobrej jakości skóry bydlęcej, przyjemny w dotyku, miękki portfel z zabezpieczeniem RFID to doskonały wybór dla wszystkich fanów płatności bezgotówkowych, którzy na co dzień zamiast z gotówki, chętniej korzystają ze zbliżeniowych kart debetowych. Mały portfel antykradzieżowy blokuje sygnał radiowy, tym samym uniemożliwiając dokonanie zdalnej kradzieży danych z kart znajdujących się w jego wnętrzu. Co ważne, portfel antykradzieżowy blokuje sygnał również wtedy, gdy jest otwarty. Oferujemy kilka różnych wersji takich portfeli – znajdziesz w tym miejscu mały portfel damski lub męski z miejscem na kraty bankowe, podstawowe dokumenty osobiste, banknoty i bilety komunikacji miejskiej. Portfele dostępne są w kilku atrakcyjnych wersjach kolorystycznych dopasowanych do upodobań różnych grup odbiorców.

Przyjrzyj się naszym propozycjom i zamów mały portfel antykradzieżowy skórzany, z kilkoma slotami na zbliżeniowe karty płatnicze. To idealny wybór dla osób, które na co dzień nie używają gotówki, w związku z czym nie muszą korzystać z tradycyjnej portmonetki wyposażonej w zamykaną kieszonkę na bilon. Portfel z zabezpieczeniem RFID to wygoda i bezpieczeństwo dla każdego użytkownika zbliżeniowych kart debetowych.

pixel