ZAMÓW DO 20:00 kurierem Inpost lub paczkomatami - paczkę WYŚLEMY JESZCZE DZISIAJ!

Skórzany męski portfel antykradzieżowy RFID

( ilość produktów: 95 )

Elegancki, funkcjonalny i trwały portfel męski antykradzieżowy RFID skórzany to doskonały pomysł na praktyczny prezent i sprawdzony sposób, by wyeliminować ryzyko zdalnej kradzieży środków z kart zbliżeniowych przypisanych do bankowego konta. W ofercie przygotowanej przez sklep Koruma.pl znajdziesz kilkanaście modeli męskich portfeli skórzanych w różnych rozmiarach, kolorach i stylach wykonania.

Eleganckie portfele męskie skórzane RFID antykradzieżowe

Do dyspozycji nowoczesnych mężczyzn na co dzień posługujących się kartami kredytowymi, zbliżeniowymi kartami płatniczymi, kartami dostępu lub dokumentami biometrycznymi przygotowaliśmy bogaty wybór eleganckich portfeli skórzanych wyposażonych w system ochrony przed kradzieżą elektroniczną. Wyposażony w specjalne zabezpieczenie portfel męski antykradzieżowy RFID skórzany odcina sygnały radiowe, tym samym uniemożliwia zdalne odczytanie danych z umieszczonych w jego wnętrzu elektronicznych dokumentów i kart. Oczywiście portfel męski skórzany z RFID jest wyposażony we wszystkie tradycyjne funkcjonalności. Znajdziesz w nim miejsce na banknoty i bilon, bilety, tradycyjne dokumenty i karty, a niekiedy również na fotografie bliskich.

Korzystając z oferty naszego sklepu, możesz zamówić duży lub mały portfel męski antykradzieżowy RFID skórzany w kolorze czarnym, brązowym, granatowym, a nawet czerwonym lub żółtym, o orientacji pionowej lub poziomej. Sprzedajemy również zgrabne etui skórzane RFID, które nie wypychają kieszeni, ale są sprawdzonym wyborem dla osób korzystających głównie z bankowych kart płatniczych. Znajdziesz tu także organizery podróżne antykradzieżowe do bezpiecznego przechowywania dokumentów biometrycznych, kart kredytowych i zbliżeniowych.

Zapoznaj się ze szczegółami naszej oferty, zamawiając elegancki portfel męski antykradzieżowy RFID skórzany z systemem RFID STOP, RFID BLOCK, kieszenią Tap&Go lub inną interesującą Cię technologią, z potrzebną liczbą slotów, przegródek i zakładek do przechowywania gotówki, różnego rodzaju kart i dokumentów. Wybierz jeden lub kilka naszych portfeli RFID i złóż zamówienie. Naprawdę warto!

pixel