ZAMÓW DO 20:00 kurierem Inpost lub paczkomatami - paczkę WYŚLEMY JESZCZE DZISIAJ!

Etui na kluczyki samochodowe - damskie z zabezpieczeniem RFID

( ilość produktów: 8 )

Blokujące fale radiowe, skórzane etui na kluczyki samochodowe to idealny pomysł na prezent dla właściciela nowoczesnego auta wyposażonego w bezkluczykowy system dostępu keyless. Umieszczając kluczyk w odpowiednio zabezpieczonym pokrowcu, złodziej nie ma możliwości przechwycenia emitowanych przez niego fal radiowych i uzyskania zdalnego dostępu do samochodu.

Chroń swój samochód z damskim etui na kluczyki RFID

Prezentowane w tym miejscu gadżety to damskie etui na kluczyki, o ciepłej kolorystyce preferowanej przez większość pań, wykonane z przyjemnej w dotyku, eleganckiej i trwałej skóry naturalnej licowej. W ofercie sklepu koruma.pl znajdziesz profesjonalne etui keyless, z funkcją blokowania sygnałów radiowych. To system chroniący przechowywane we wnętrzu etui zbliżeniowe karty płatnicze, paszporty biometryczne czy kluczyki samochodowe typu Keyless. Etui z zabezpieczeniem kluczyka bezdotykowego uniemożliwia zdalny odczyt zapisanych w kluczyku informacji, tym samym zmniejsza ryzyko kradzieży auta. Oferowane przez nas etui na kluczyki samochodowe to także sposób na fizyczne zabezpieczenie kluczyków i zmniejszenie ryzyka zarysowania przez nie ekranu smartfona, zwłaszcza gdy kluczyki i smartfon są noszone luzem w torebce.

Przyjrzyj się dostępnym wersjom pokrowców i zamów damskie etui na kluczyki keyless do auta o preferowanej przez siebie kolorystyce i stylu wykonania. W sklepie czeka na Ciebie również wiele innych gadżetów antykradzieżowych, w tym portfele z systemem RFID, antykradzieżowe torebki i plecaki. Zapoznaj się z całością naszej oferty, a z pewnością znajdziesz coś ciekawego na siebie lub na upominek dla bliskiej osoby.

pixel