ZAMÓW DO 20:00 kurierem Inpost lub paczkomatami - paczkę WYŚLEMY JESZCZE DZISIAJ!

Materiałowe etui na kluczyki samochodowe keyless

( ilość produktów: 6 )

Chroń auto przed złodziejami, sięgając po lekkie i elastyczne, materiałowe etui na kluczyki Keyless. Tekstylny pokrowiec o niewielkich rozmiarach został wykonany w technologii odcinającej sygnał radiowy, dzięki czemu złodziej nie może sklonować elektronicznego kluczyka umieszczonego we wnętrzu pokrowca, a tym samym uzyskać dostępu do pojazdu.

Bezpieczny pokrowiec na kluczyk systemu Keyless

Właściciele nowoczesnych pojazdów wyposażonych w bezdotykowy, elektroniczny system dostępu i uruchamiania samochodu Keyless, powinni zabezpieczać kluczyki, by utrudnić ich klonowanie. Tekstylne etui Keyless chroni przed zdalnym skopiowaniem danych z elektronicznego kluczyka samochodowego i uruchomieniem pojazdu przez złodzieja. Materiałowe etui na kluczyki Keyless są ekranowane, co pozwala odciąć sygnał radiowy i tym samym uniemożliwia sklonowanie kluczyka umieszczonego we wnętrzu etui. W ofercie sklepu koruma.pl znajdziesz tekstylne zabezpieczenie kluczka Keyless, które nie wymaga zamknięcia. Ekranowanie działa także wtedy, gdy pokrowiec jest otwarty.

Materiałowe etui na kluczyki Keyless jako brelok

Dla zwiększenia komfortu i bezpieczeństwa codziennego użytkowania prezentowanych etui na kluczyki samochodowe z systemem Keyless wyposażyliśmy je w niewielkie ucho tekstylne z metalowym kółkiem. Dzięki temu etui można w prosty sposób przytwierdzić do szlufki w spodniach, zamka w torebce, plecaku lub kurtce. Ponadto materiałowe etui na kluczyki Keyless wyposażyliśmy w dodatkowe kieszonki i sloty przystosowane do przechowywania dowodu rejestracyjnego pojazdu, prawa jazdy lub dowodu osobistego. We wnętrzu etui RFID można przechowywać również karty płatnicze, w tym popularne karty zbliżeniowe i kredytowe.

Zyskaj większe poczucie bezpieczeństwa, gdy parkujesz samochód pod domem, firmą lub sklepem. Materiałowe etui na kluczyki Keyless odcina sygnał radiowy i tym samym uniemożliwia skopiowanie sygnału emitowanego przez elektroniczny kluczyk samochodowy. Wystarczy, że kluczyk Keyless umieścisz we wnętrzu etui, gdy nie korzystasz z auta.

pixel