ZAMÓW DO 19:45 kurierem Inpost lub paczkomatami - paczkę WYŚLEMY JESZCZE DZISIAJ!
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Skórzany pokrowiec na kluczyki samochodowe Keyless

( ilość produktów: 8 )

Skórzany pokrowiec na kluczyki samochodowe keyless jako zabezpieczenie auta przed kradzieżą. Ochrona keyless jest możliwa dzięki zastosowaniu specjalnego materiału tłumiącemu fale radiowe emitowane przez kluczyk.

Wybierz elegancki, skórzany pokrowiec na kluczyki Keyless, a w znaczący sposób zmniejszysz ryzyko kradzieży samochodu zaparkowanego pod domem, firmą lub sklepem. Umieszczony we wnętrzu pokrowca kluczyk Keyless jest niewidoczny dla złodzieja. Ekranowane etui odcina sygnał radiowy, w związku z czym złodziej nie może skopiować kluczyka, a tym samym zdalnie otworzyć i uruchomić auta.

Elegancki pokrowiec ze skóry

Osobom poszukującym trwałego etui Keyless polecamy pokrowce wykonane ze skóry naturalnej licowej, uzupełnione zamknięciem na zatrzask lub zamkiem błyskawicznym, o orientacji pionowej lub poziomej, w kilku atrakcyjnych kolorach. Jeśli jesteś mężczyzną, możesz wybrać skórzany pokrowiec na kluczyki Keyless w kolorze brazowym lub czarnym. Dla pań przygotowaliśmy etui czerwone o matowym wykończeniu, gładkie oraz pokrowce o naturalnej fakturze skóry. Pokrowce są zamykane, ale nawet jeśli pozostawisz je otwarte, umieszczone w ich wnętrzu kluczyki Keyless pozostaną niewrażliwe na próby zdalnego sklonowania.

Ochronny, skórzany pokrowiec na kluczyki Keyless

Nowoczesna technologia bezdotykowego dostępu i uruchamiania auta jest bardzo wygodna. Niestety system Keyless zwiększa ryzyko zdalnej kradzieży auta, gdy złodziej zdoła sklonować sygnał emitowany przez kluczyk. Dlatego odchodząc od samochodu, parkując go na noc pod domem, zostawiając w ciągu dnia pod firmą lub sklepem, za każdym razem kluczy warto umieszczać w ekranowanym etui. Skórzany pokrowiec na kluczyki Keyless może pełnić również funkcję mini portfela z miejscem na karty bankowe i dokumenty osobiste. Zabezpieczenie kluczyka Keyless jest skuteczne w przypadku innych elektronicznych urządzeń - zbliżeniowych kart płatniczych, dokumentów biometrycznych, niektórych kart dostępu i elektronicznych biletów komunikacyjnych.

Zapoznaj się z bogatą ofertą koruma.pl i zamów elegancki, skórzany pokrowiec na kluczyki Keyless w ulubionym kolorze, pionowy lub poziomy, wyposażony w zatrzaski lub zamek błyskawiczny. To sprawdzony sposób, by zwiększyć swoje bezpieczeństwo.

pixel