ZAMÓW DO 20:00 kurierem Inpost lub paczkomatami - paczkę WYŚLEMY JESZCZE DZISIAJ!

Pokrowiec, Etui na kluczyki blokujący fale radiowe Keyless - etui antykradzieżowe na kluczyk

( ilość produktów: 8 )

Skórzany pokrowiec na kluczyki samochodowe keyless jako zabezpieczenie auta przed kradzieżą. Ochrona keyless jest możliwa dzięki zastosowaniu specjalnego materiału tłumiącemu fale radiowe emitowane przez kluczyk.

Wybierz elegancki, skórzany pokrowiec na kluczyki Keyless, a w znaczący sposób zmniejszysz ryzyko kradzieży samochodu zaparkowanego pod domem, firmą lub sklepem. Umieszczony we wnętrzu pokrowca kluczyk Keyless jest niewidoczny dla złodzieja. Ekranowane etui odcina sygnał radiowy, w związku z czym złodziej nie może skopiować kluczyka, a tym samym zdalnie otworzyć i uruchomić auta.

Elegancki pokrowiec ze skóry

Osobom poszukującym trwałego etui Keyless polecamy pokrowce wykonane ze skóry naturalnej licowej, uzupełnione zamknięciem na zatrzask lub zamkiem błyskawicznym, o orientacji pionowej lub poziomej, w kilku atrakcyjnych kolorach. Jeśli jesteś mężczyzną, możesz wybrać skórzany pokrowiec na kluczyki Keyless w kolorze brazowym lub czarnym. Dla pań przygotowaliśmy etui czerwone o matowym wykończeniu, gładkie oraz pokrowce o naturalnej fakturze skóry. Pokrowce są zamykane, ale nawet jeśli pozostawisz je otwarte, umieszczone w ich wnętrzu kluczyki Keyless pozostaną niewrażliwe na próby zdalnego sklonowania.

Ochronny, skórzany pokrowiec na kluczyki Keyless

Nowoczesna technologia bezdotykowego dostępu i uruchamiania auta jest bardzo wygodna. Niestety system Keyless zwiększa ryzyko zdalnej kradzieży auta, gdy złodziej zdoła sklonować sygnał emitowany przez kluczyk. Dlatego odchodząc od samochodu, parkując go na noc pod domem, zostawiając w ciągu dnia pod firmą lub sklepem, za każdym razem kluczy warto umieszczać w ekranowanym etui. Skórzany pokrowiec na kluczyki Keyless może pełnić również funkcję mini portfela z miejscem na karty bankowe i dokumenty osobiste. Zabezpieczenie kluczyka Keyless jest skuteczne w przypadku innych elektronicznych urządzeń - zbliżeniowych kart płatniczych, dokumentów biometrycznych, niektórych kart dostępu i elektronicznych biletów komunikacyjnych.

Odkryj bezpieczeństwo i styl z pokrowcem na kluczyki Keyless

Pokrowiec na kluczyki blokujący fale radiowe to nie tylko praktyczny, ale i stylowy sposób na zabezpieczenie Twojego pojazdu. Nasze skórzane etui Keyless, oferujące elegancję i wyjątkową ochronę, są idealnym wyborem dla każdego, kto ceni sobie bezpieczeństwo i klasę.

Zabezpieczenie auta przed kradzieżą jest priorytetem dla każdego kierowcy. Nasze skórzane pokrowce na kluczyki Keyless zapewniają nie tylko skuteczną ochronę przed nieautoryzowanym dostępem do pojazdu, ale także są wyrazem wyrafinowanego stylu. Dzięki zastosowaniu materiałów blokujących fale radiowe, kluczyk wewnątrz pokrowca pozostaje niewidoczny dla potencjalnych złodziei.

Nasze pokrowce na kluczyki Keyless wykonane są ze skóry naturalnej licowej, zapewniającej trwałość i elegancki wygląd. Dostępne są różne warianty kolorystyczne – od klasycznych czerni i brązów po intensywne czerwienie – aby dopasować się do indywidualnych preferencji każdego użytkownika. Pokrowce są łatwe w obsłudze dzięki praktycznym zatrzaskom lub zamkom błyskawicznym.

Bezpieczeństwo na wyciągnięcie ręki

Technologia Keyless, choć wygodna, może zwiększać ryzyko kradzieży samochodu. Nasze skórzane etui zabezpieczające kluczyki Keyless skutecznie blokują próby zdalnego sklonowania sygnału, zapewniając spokój ducha każdemu kierowcy. Warto mieć je zawsze przy sobie, by chronić swój pojazd w każdej sytuacji.

Nasz skórzany pokrowiec na kluczyki Keyless może pełnić również funkcję mini portfela. Dzięki dodatkowym przegrodom, można w nim przechowywać karty bankowe, dokumenty osobiste czy inne drobne przedmioty. To idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie minimalizm i porządek.

Wybierz swoje idealne etui

Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą pokrowców na kluczyki Keyless. Wybierz model, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom – od klasycznych, eleganckich po bardziej nowoczesne i ekstrawaganckie wzory. Każdy pokrowiec to gwarancja bezpieczeństwa i stylu.

Bezpieczeństwo Twojego pojazdu jest dla nas tak samo ważne, jak dla Ciebie. Dlatego oferujemy produkty, które skutecznie zabezpieczają kluczyki Keyless, minimalizując ryzyko kradzieży. Wybierz pokrowiec, który nie tylko chroni, ale także świetnie wygląda i świadczy o Twoim wyczuciu stylu.

Zapoznaj się z bogatą ofertą koruma.pl i zamów elegancki, skórzany pokrowiec na kluczyki Keyless w ulubionym kolorze, pionowy lub poziomy, wyposażony w zatrzaski lub zamek błyskawiczny. To sprawdzony sposób, by zwiększyć swoje bezpieczeństwo.

pixel