ZAMÓW DO 20:00 kurierem Inpost lub paczkomatami - paczkę WYŚLEMY JESZCZE DZISIAJ!

Aluminiowe etui na kluczyki Keyless do auta

( ilość produktów: 2 )

Estetyczne i trwałe, aluminiowe etui na kluczyki Keyless do auta to niewielki gadżet, który może uchronić przed kradzieżą samochodu wyposażonego w system Keyless - system automatycznego dostępu i uruchamiania pojazdu. Metalowe pudełeczka działają jak klatki Faradaya, odcinając sygnały wchodzące i wychodzące, tym samym uniemożliwiając zdalne odczytanie zakodowanych informacji z kulczyka i ich wykorzystanie do uruchomienia zaparkowanego pod domem auta.

Niebezpieczeństwa systemu Keyless

Wiele nowoczesnych samochodów wyposażonych jest w elektroniczny system automatycznego dostępu i uruchamiania pojazdu. Użytkownik nie musi sięgać po fizyczny kluczyk, by otworzyć samochód i włączyć jego silnik. Kluczyk Keyless wystarczy nosić przy sobie.

Niestety kluczyki Keyless mają dość duży zasięg. W związku z tym, z pomocą specjalnego urządzenia można skopiować ich sygnał. Wystarczy zbliżyć się do nich na odległość kilku-kilkunastu metrów. Złodzieje z tego skwapliwie korzystają. Podchodzą pod drzwi domów, wyłapują sygnał i wykorzystują go do zdalnego uruchomienia zaparkowanego w pobliżu auta. Aluminiowe etui na kluczyki Keyless do auta uniemożliwia odczytanie sygnału, tym samym eliminuje możliwość zdalnego włamania do samochodu. Wystarczy, że po wejściu do domu kluczyk od auta umieścimy w zgrabnym, niewielkim pudełeczku.

Zalety aluminiowych etui na kluczyki Keyless do auta

Pomijając kwestię bezpieczeństwa, przewagą etui aluminiowych nad pokrowcami skórzanymi i tekstylnymi jest ich większa trwałość oraz nowoczesny wygląd. Aluminiowe etui na kluczyki Keyless do auta są eleganckie i wytrzymałe. Designerskie pudełeczko z oferty koruma.pl można ustawić na komodzie lub szafce nocnej bez negatywnego wpływu na wystrój nowocześnie urządzonego wnętrza. Aluminiowa konstrukcja zmniejsza również ryzyko przypadkowego uszkodzenia kluczyka i jest doskonałym sposobem na ochronę przed zabrudzeniami oraz wilgocią.

Zamów eleganckie, aluminiowe etui na kluczyki Keyless do auta i w ten prosty sposób zminimalizuj ryzyko zdalnej kradzieży użytkowanego przez siebie samochodu.

pixel